2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa piasków i żwirków filtracyjnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa piasków i żwirków filtracyjnych w łącznej ilości 1026,5 tony (dalej również „Produkt”) – używanych do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, transportem Wykonawcy. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera (dalej również OPZ) Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) Aktualny atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Uwaga: Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone w OPZ. 4.2 Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Interne Kennung: OP/321/25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W Postępowaniu zastosowanie ma art. 139 ust.1 Ustawy, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 2. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej eZamawiający Marketplanet, dostępnej bezpłatnie pod adresem: https://gpwkatowice.ezamawiajacy.pl. 3. Wymagania sprzętowoaplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie oraz wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej szczegółowo określa Rozdział XVI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa piasków i żwirków filtracyjnych
Menge: 1 026,5 Tonnen