2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos dokumentų archyvavimo ir skaitmenizavimo paslaugos
Beschreibung: Perkamos Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos dokumentų archyvavimo ir skaitmenizavimo paslaugos (Šiaulių apygarda), kurioms reikalavimai nurodyti pirkimo sąlygų 2 priede „Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos dokumentų archyvavimo ir skaitmenizavimo paslaugų techninė specifikacija“. Siekiant gerinti asmenų aptarnavimo kokybę ir procesų efektyvumą bei užtikrinti efektyvų Tarnybos archyvuose esančių popierinių dokumentų saugojimą, apskaitą bei reikalingų dokumentų kopijų pateikimą pareiškėjams viešojo administravimo įstatymu numatytais terminais, diegiama archyvinių popierinių bylų paieškos sistema.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79995100 Archivierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0