2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese Aanbestedingsprocedure Verf en verfbenodigdheden
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een raamovereenkomst te sluiten met één leverancier voor het leveren van verf en verfbenodigdheden ten behoeve van Afeer. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224210 Malerpinsel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verf en Verfbenodigdheden
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1