See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24/PN/2026 odbiór i przetworzenie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 z podziałem na zadania.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór przez Wykonawcę odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 w celu poddania ich: a. procesowi recyklingu R3 prowadzącego do utraty statusu odpadu na podstawie szczegółowych warunków utraty statusu odpadu, o których mowa w art. 14 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, przy czym powstały produkt: może być wprowadzany do obrotu jako nawóz lub środek poprawiający właściwości gleby na podstawie pozwolenia ministra właściwego do spraw rolnictwa, wydanego na podstawie art. 4 ust. 2 ustawy z dnia 10 lipca 2007 r. o nawozach i nawożeniu, lub stanowi produkt nawozowy UE w rozumieniu art. 2 pkt 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1009 z dnia 5 czerwca 2019 r. ustanawiającego przepisy dotyczące udostępniania na rynku produktów nawozowych UE, zmieniającego rozporządzenia (WE) nr 1069/2009 i (WE) nr 1107/2009 oraz uchylającego rozporządzenie (WE) nr 2003/200 (Dz. Urz. UE L 170 z 25.06.2019, str. 1, z późn. zm.), tj. produkt nawozowy, który w momencie udostępnienia na rynku ma oznakowanie CE, lub: b. procesowi lub procesom odzysku R3 lub R12 prowadzącym do powstania odpadów o kodzie 19 05 03 (Kompost nieodpowiadający wymaganiom nienadający się do wykorzystania), które spełniają wymagania do zastosowania ich w procesie odzysku R10, o którym mowa w rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 20 stycznia 2015 r. w sprawie procesu odzysku R10 (Dz. U. poz. 132) – l.p. 4 w pkt III tabeli z załącznika do rozporządzenia oraz przekazania do rolniczego wykorzystania zgodnie z wymogami ww. rozporządzenia,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp może wyznaczyć termin składania ofert , nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odbiór i przetworzenie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08
Beschreibung: zadanie 1 odbiór i przetworzenie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 w ilości 4 000 Mg oraz 2000 Mg objętych prawem opcji
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Dla zadania nr 1 – 4000 Mg w zakresie podstawowym oraz 2000 Mg objętych prawem opcji Zamawiającego zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w całości lub w części dla każdego zadania. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z całości lub z części prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje roszczenie.
Los: LOT-0002
Beschreibung: zadanie 2 odbiór i przetworzenie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 w ilości 4 000 Mg oraz 2000 Mg objętych prawem opcji
Beschreibung der Optionen: 2) Dla zadania nr 2 – 4000 Mg w zakresie podstawowym oraz 2000 Mg objętych prawem opcji Zamawiającego zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w całości lub w części dla każdego zadania. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z całości lub z części prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje roszczenie.