2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ubezpieczenia (DZP.25.59.2026)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenia floty pojazdów. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania (oferty częściowe), w tym: 1.1. Zadanie nr 1 – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem 2026-2029 1.2. Zadanie nr 2 – ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 2026-2029 1.3. Zadanie nr 3 - usługa ubezpieczenia floty pojazdów 2026-2029 2. W przypadku Zadania nr 2 – ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 2026-2029, Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, polegającego na rozszerzeniu przedmiotu ubezpieczenia o ubezpieczenie budynków w wartości odtworzeniowej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1a, 1b oraz 1c do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ) dla danego Zadania (części). 3. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4a, nr 4b oraz nr 4c do SWZ dla danego Zadania.
Interne Kennung: DZP.25.59.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem 2026-2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenia floty pojazdów. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania (oferty częściowe), w tym: 1.1. Zadanie nr 1 – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem 2026-2029 1.2. Zadanie nr 2 – ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 2026-2029 1.3. Zadanie nr 3 - usługa ubezpieczenia floty pojazdów 2026-2029 2. W przypadku Zadania nr 2 – ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 2026-2029, Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, polegającego na rozszerzeniu przedmiotu ubezpieczenia o ubezpieczenie budynków w wartości odtworzeniowej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1a, 1b oraz 1c do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ) dla danego Zadania (części).
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - DZP.25.59.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 2026-2029
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – DZP.25.59.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku Zadania nr 2 – ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 2026-2029, Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, polegającego na rozszerzeniu przedmiotu ubezpieczenia o ubezpieczenie budynków w wartości odtworzeniowej. Szczegóły dotyczące prawa opcji określone zostały w OPZ (Zał. 1b do SWZ) oraz PPU (Zał. 4b do SWZ)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - usługa ubezpieczenia floty pojazdów 2026-2029
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – DZP.25.59.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen