2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering herwaardering WOZ gemeente Zaltbommel
Beschreibung: De opdracht betreft een hertaxatie van onroerende en roerende zaken op basis van de Wet WOZ met betrekking tot de herwaardering naar waarde peildatum 1-1-2026 (belastingjaar 2027), 1-1- 2027 (belastingjaar 2028), 1-1-2028 (belastingjaar 2029), 1-1-2029 (belastingjaar 2030) en optioneel 1-1- 2030 (belastingjaar 2031) , 1 -1-2031 (belastingjaar 2032) en 1-1-2032 (belastingjaar 2033). De opdracht betreft, naast het ter beschikking stellen van een waarderingsapplicatie, het uitvoeren van de modelmatige waardebepaling ten behoeve van de herwaardering conform de Waarderingsinstructie, het behandelen van informele en formele WOZ-bezwaarschriften en ingediende beroepen, het taxatie technisch ondersteunen bij een aantal hoorzittingen en beroepszaken, het uitvoeren van de permanente marktanalyse, het jaarlijks controleren van 20% van het WOZ-bestand ten behoeve van de primaire en secundaire objectkenmerken en het uitvoeren van de mutaties of wijziging in objectkenmerken. Als gevolg van een grote afhankelijkheid van externe factoren kent de gevraagde dienstverlening qua omgang een onvoorzien karakter. Als gevolg daarvan van is er geen maximale waarde van de Raamovereenkomst te geven. Voor een indicatie van de aantallen met betrekking tot bezwaarafhandeling en markt analyse tijdens de afgelopen periode verwijzen wij naar bijlage 4. De inschrijver kan geen enkel recht ontlenen aan de indicaties uit bijlage 4 omdat de omstandigheden kunnen wijzigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft een hertaxatie van onroerende en roerende zaken op basis van de Wet WOZ met betrekking tot de herwaardering naar waarde peildatum 1-1-2026 (belastingjaar 2027), 1-1- 2027 (belastingjaar 2028), 1-1-2028 (belastingjaar 2029), 1-1-2029 (belastingjaar 2030) en optioneel 1-1- 2030 (belastingjaar 2031) , 1 -1-2031 (belastingjaar 2032) en 1-1-2032 (belastingjaar 2033). De opdracht betreft, naast het ter beschikking stellen van een waarderingsapplicatie, het uitvoeren van de modelmatige waardebepaling ten behoeve van de herwaardering conform de Waarderingsinstructie, het behandelen van informele en formele WOZ-bezwaarschriften en ingediende beroepen, het taxatie technisch ondersteunen bij een aantal hoorzittingen en beroepszaken, het uitvoeren van de permanente marktanalyse, het jaarlijks controleren van 20% van het WOZ-bestand ten behoeve van de primaire en secundaire objectkenmerken en het uitvoeren van de mutaties of wijziging in objectkenmerken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.