549035-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – MATERIALE SANITARE LD1 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MATERIALE SANITARE LD1 2023
Beschreibung: Prin atribuirea acestor materiale sanitare – , autoritatea contractantă urmarește încheierea acordurilor cadru de furnizare și a contractelor subsecvente asociate, în vederea aprovizionării cu materiale sanitare necesare tratării pacienților. Se va incheia acord cadru pe o perioada de 36 luni. In intervalul unui an calendaristic se preconizeaza ca se vor incheia un numar estimativ de minim 1 contract subsevent si un numar maxim de 12 contracte subsecvente, frecventa celui mai mare contract subsecvent putand fi incheiat la 12 luni. Cantitatile minime si maxime estimate ale contractelor subsecvente se regasesc in anexa 2 a caietului de sarcini. Contractele subsecvente se vor incheia in functie de necesitatile autoritatii contractante, cantitatile minime si maxime fiind estimative. Promitentul-achizitor nu se obligă a achizitiona nici cantitatea minima nici cea maxima pe parcursul acordului-cadru, specificata in anexa. Cantitatea ce se preconizeaza a fi achizitionata pe parcursul acordului-cadru si specificata in documentatia de atribuire va fi achizitionata in functie de existenta fondurilor alocate cu aceasta destinatie si de necesitatile autoritatii contractante. In cazul temeinic justificat, cantitatea maxima estimata in acordul cadru poate fi suplimentata in conformitate cu prevederile art. 221 Legea 98/2016 privind achzitiile publice. Specificatiile tehnice ale fiecarui lot in parte se regasesc in Caietul de sarcini Anexa 1. Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare va fi a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor conform art.160 coraborat cu art.161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 20 zile.
Interne Kennung: 3963722_2022_PAAPD1375733
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 1 Fir matase USP 2/0 12 Fir matase USP 3/0
Beschreibung: LOT 1 CU SUBLOTURILE: 1.1 Fir matase USP 2/0 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=864 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1296 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5184.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=7776.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=2592.00 1.2 Fir matase USP 3/0 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 864 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2592.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5184.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1728.00
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.1 Fixator de linie intravenoasa copii 2.2 Fixator de linie intravenoasa nou nascuti
Beschreibung: LOT 2 2.1 Fixator de linie intravenoasa copii UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=28800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 43200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=28080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=9360.00 2.2 Fixator de linie intravenoasa nou nascuti UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=9000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5850.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11700.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3900.00
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.1 Fixator de sonda de intubatie adulti 3.2 Fixator de sonda de intubatie adulti ptr LMA 3.3 Fixator de sonda de intubatie copii
Beschreibung: LOT 3 3.1 Fixator de sonda de intubatie adulti UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1620 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2520 VALOARE MINIMA/36 LUNI=48600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=75600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=25200.00 3.2 Fixator de sonda de intubatie adulti ptr LMA UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=900 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=31500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21000.00 3.3 Fixator de sonda de intubatie copii UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=396 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 792 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11880.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=23760.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7920.00
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Folie izolanta pentru arsi
Beschreibung: LOT 4- Folie izolanta pentru arsi UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2520 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=25200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=43200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=14400.00
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Furtun de legatura flacon de aspiratie -sonda de aspiratie
Beschreibung: LOT 5 Furtun de legatura flacon de aspiratie -sonda de aspiratie UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1296.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2160.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=720.00
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Garou
Beschreibung: LOT 6- Garou UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=612 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1260 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3672.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=7560.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=2520.00
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.1 Gulere cervicale reglabile pentru adulti 7.2 Gulere cervicale reglabile pentru copii
Beschreibung: LOT 7 7.1 Gulere cervicale reglabile pentru adulti UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5400 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=253800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=507600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=169200.00 7.2 Gulere cervicale reglabile pentru copii UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2880 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 5040 VALOARE MINIMA/36 LUNI=135360.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=236880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=78960.00
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Hartie termica pentru defibrilator Corpuls 3
Beschreibung: LOT 8 Hartie termica pentru defibrilator Corpuls 3 UM= ROLA CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6264.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3480.00
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Hartie termica 14x11 cm blat original Nihon Kohden Cardiofax S
Beschreibung: LOT 9 -Hartie termica 14x11 cm blat original Nihon Kohden Cardiofax S UM= BLAT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2880 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=19584.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=24480.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=8160.00
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Hartie EKG tip Fukuda Denshi ECP 7101
Beschreibung: LOT 10 -Hartie EKG tip Fukuda Denshi ECP 7101 UM= ROLA CANTITATE MINIMA/36 LUNI=144 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 216 VALOARE MINIMA/36 LUNI=979.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1468.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=489.60
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11.1 Plasture steril pentru fixare cu corp absorbant 25x10 11.2 Plasture transparent autoadeziv cu pad absorbant 11.3 Bandaj elastic de fixare,autoadeziv,fara latex min 10 cm 20 m 11.4 Pansament din alginat de calciu min 5x5 cm 11.5 Pansament cu alginat de calciu min 10x10 cm 11.6 Pansament
Beschreibung: LOT 11 Nr. Crt DENUMIREA PRODUS U.M. CANT minima 36 LUNI / UPU+SMURD+SPITAL+MEDICINA LEGALA CANT maxima 36 LUNI / UPU+SMURD+SPITAL+MEDICINA LEGALA Preț fara TVA Valoare total minima/ 12 luni UPU + SMURD+SPITAL+MEDICINA LEGALA- CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT Valoare total maxima/ 12 luni UPU + SMURD+SPITAL+MEDICINA LEGALA-CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT Valoare total minima / 36 luni UPU + SMURD+SPITAL+MEDICINA LEGALA- ACORD C ADRU Valoare total maxima / 36 luni UPU + SMURD+SPITAL+MEDICINA LEGALA- ACORD CADRU Garantia de participare-1%din valoarea celui mai mare contract subsecvent 11 11.1 Plasture steril pentru fixare cu corp absorbant 25x10 buc 1080 2880 5.00 1800.00 4800.00 5400.00 14400.00 11.2 Plasture transparent autoadeziv cu pad absorbant buc 1080 2880 6.00 2160.00 5760.00 6480.00 17280.00 11.3 Bandaj elastic de fixare,autoadeziv,fara latex min 10 cm 20 m buc 1800 3600 28.00 16800.00 33600.00 50400.00 100800.00 11.4 Pansament din alginat de calciu min 5x5 cm buc 1080 1800 9.00 3240.00 5400.00 9720.00 16200.00 11.5 Pansament cu alginat de calciu min 10x10 cm buc 1080 1800 17.00 6120.00 10200.00 18360.00 30600.00 11.6 Pansament interactiv activat cu min buc5,5 cm diametru buc 1080 1800 20.00 7200.00 12000.00 21600.00 36000.00 11.7 Pansament interactiv activat cu solutie ringer min 10x10 cm buc 1080 1800 40.00 14400.00 24000.00 43200.00 72000.00 11.8 Pansament interactiv pentru 3 zile,activat cu solutie antiseptica min 10x10 buc 720 1080 45.00 10800.00 16200.00 32400.00 48600.00 11.9 Pansament din spuma poliuretanicacu strat de hidrogel min 10x10 cm buc 1080 1800 18.00 6480.00 10800.00 19440.00 32400.00 11.1 Pansament din spuma poliuretanica trisrat min 10x10 buc 1080 1800 19.00 6840.00 11400.00 20520.00 34200.00 11.11 Pansament din spuma poliuretanica tristrat min 20 x20 cm buc 720 1080 55.00 13200.00 19800.00 39600.00 59400.00 11.12 Pansament cu hidrocoloid min 10x10 cm buc 720 1080 23.00 5520.00 8280.00 16560.00 24840.00 11.13 Pansament cu hidrogel cu margine autoadezivamin 7,5x10 cm buc 720 1080 25.00 6000.00 9000.00 18000.00 27000.00 11.14 Pansament cu hidrogel cu margine autoadeziva min 12,5x 12,5 cm buc 720 1080 32.00 7680.00 11520.00 23040.00 34560.00 11.15 Compresa cu unguent neutru si argint min 5x5 buc 1800 2160 5.00 3000.00 3600.00 9000.00 10800.00 11.16 Compresa cu unguent neutru si argint min 10x10 cm buc 1800 2160 10.00 6000.00 7200.00 18000.00 21600.00 11.17 Pansament superabsorbant 8x8 cm buc 36 108 20.00 240.00 720.00 720.00 2160.00 11.18 Pansament superabsorbant 10x20 cm buc 36 108 25.00 300.00 900.00 900.00 2700.00 117780.00 195180.00 353340.00 585540.00 1951.80
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12.1 Kit injectomat RMN kit 12.2 Tub conector joasa presiune in T cu supapa, spiralat buc
Beschreibung: LOT 12 12.1 Kit injectomat RMN kit UM= KIT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=216000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=259200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=86400.00 12.2 Tub conector joasa presiune in T cu supapa, spiralat buc UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5400 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=162000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=216000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=72000.00
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13.1 Set terapii continue de supleere renala pentru hemodializa/ hemofiltrare/ hemodiafiltrare - ST 150 – adulti 13.2 Set terapii continue de supleere renala pentru procedurile de purificare a sangelui in starile septice – OXIRIS 13.3 Linie de calciu 13.4 Kit PLASMAFEREZA TPE 2000 - adulti
Beschreibung: 13.1 Set terapii continue de supleere renala pentru hemodializa/ hemofiltrare/ hemodiafiltrare - ST 150 – adulti UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=43560.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=87120.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=29040.00 13.2 Set terapii continue de supleere renala pentru procedurile de purificare a sangelui in starile septice – OXIRIS UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=81720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=163440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=54480.00 13.3 Linie de calciu UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 108 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1980.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=9900.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3300.00 13.4 Kit PLASMAFEREZA TPE 2000 - adulti UM= KIT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 108 VALOARE MINIMA/36 LUNI=49320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=147960.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=49320.00
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Kit pentru stripping variceal
Beschreibung: LOT 14- Kit pentru stripping variceal UM= KIT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=26460.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=8820.00
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Lame microtom Leica 819 80mm lung x8mm inaltime x 0.25mm grosime 50 buc/cut
Beschreibung: Lame microtom Leica 819 80mm lung x8mm inaltime x 0.25mm grosime 50 buc/cut UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1836 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3672 VALOARE MINIMA/36 LUNI=780300.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1560600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=520200.00
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Lame 24/50 mm,Nr.1(0.13-0.16) cutie/100 buc
Beschreibung: LOT 16 Lame 24/50 mm,Nr.1(0.13-0.16) cutie/100 buc UM= CUTIE CANTITATE MINIMA/36 LUNI=14940 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 18720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=71712.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=89856.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=29952.00
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Lame port obiect 25x75x1mm, cutie 50 buc
Beschreibung: LOT 17 Lame port obiect 25x75x1mm, cutie 50 buc UM= CUTIE CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1260 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15120.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=17640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5880.00
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18.1 Lame metalice ptr laringoscop cu fibra optica 18.2 Lama cu fibra optica pentru intubatii dificile
Beschreibung: 18.1 Lame metalice ptr laringoscop cu fibra optica UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 36 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1260.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2520.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=840.00 18.2 Lama cu fibra optica pentru intubatii dificile UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 36 VALOARE MINIMA/36 LUNI=630.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1260.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=420.00
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Lantete pentru teste cutanate alergologice prick
Beschreibung: LOT 19 Lantete pentru teste cutanate alergologice prick UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1044.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2088.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=696.00
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20.1 Lame slefuite 25x76 X1 mm 50 buc/cut cutie 20.2 Lame slefuite 26 x76x1.2 mm cutie
Beschreibung: 20.1 Lame slefuite 25x76 X1 mm 50 buc/cut cutie UM= CUTIE CANTITATE MINIMA/36 LUNI=14760 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 18540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=118080.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=148320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=49440.00 20.2 Lame slefuite 26 x76x1.2 mm cutie UM= CUTIE CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=27000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=40500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=13500.00
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Leucoplast silk
Beschreibung: LOT 21 Leucoplast silk UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21960 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 29340 VALOARE MINIMA/36 LUNI=83448.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=111492.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=37164.00
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Manusi ortopedice nr.6,5
Beschreibung: LOT 22- Manusi ortopedice nr.6,5 UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 5400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=14400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=21600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7200.00
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23.1 Masca supraglotica I-gel nr.1 buc 23.2 Masca supraglotica I-gel nr.1,5 buc 23.3 Masca supraglotica I-gel nr.2 buc
Beschreibung: 23.1 Masca supraglotica I-gel nr.1 buc UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5940.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=13860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4620.00 23.2 Masca supraglotica I-gel nr.1,5 buc UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5940.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=13860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4620.00 23.3 Masca supraglotica I-gel nr.2 buc UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5940.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=13860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4620.00
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24.1 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 1 cu sistem de prindere 24.2 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 2 cu sistem de prindere 24.3 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 3 cu sistem de prindere 24.4 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 4 cu sistem de prindere 24.5 Masca de ventilatie non-inv
Beschreibung: 24.1 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 1 cu sistem de prindere UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=12600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4200.00 24.2 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 2 cu sistem de prindere UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=12600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4200.00 24.3 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 3 cu sistem de prindere UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=252 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 396 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6600.00 24.4 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 4 cu sistem de prindere UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=324 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1260 VALOARE MINIMA/36 LUNI=16200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21000.00 24.5 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 5 cu sistem de prindere UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=324 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1260 VALOARE MINIMA/36 LUNI=16200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21000.00 24.6 Masca de ventilatie non-invaziva nr. 6 cu sistem de prindere UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=324 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1260 VALOARE MINIMA/36 LUNI=16200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21000.00
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25.1 Masti de oxigen cu dispozitiv de nebularizare pt adulti 25.2 Masti de oxigen cu dispozitiv de nebularizare pt copii 25.3 Masti de oxigen cu dispozitiv de nebularizare pt nou nascuti
Beschreibung: 25.1 Masti de oxigen cu dispozitiv de nebularizare pt adulti UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=19800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 25200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=118800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=151200.00 VALOARERA GARANTIEI DE PARTICIPARE 1%DIN VALOAREA CELUI MAI MARE CTR.SUBSECVENT= 50400.00 25.2 Masti de oxigen cu dispozitiv de nebularizare pt copii UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3780 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7560 VALOARE MINIMA/36 LUNI=22680.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=45360.00 VALOARERA GARANTIEI DE PARTICIPARE 1%DIN VALOAREA CELUI MAI MARE CTR.SUBSECVENT= 15120.00 25.3 Masti de oxigen cu dispozitiv de nebularizare pt nou nascuti UM= buc CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1116 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2700 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6696.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=16200.00 VALOARERA GARANTIEI DE PARTICIPARE 1%DIN VALOAREA CELUI MAI MARE CTR.SUBSECVENT= 5400.00
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26.1 Manșetă de presiune pentru administrarea rapidă de fluide medicale – capacitate 500 ml 26.2 Manșetă de presiune pentru administrarea rapidă de fluide medicale – capacitate 1000 ml
Beschreibung: 26.1 Manșetă de presiune pentru administrarea rapidă de fluide medicale – capacitate 500 ml UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=20016.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=40032.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=13344.00 26.2 Manșetă de presiune pentru administrarea rapidă de fluide medicale – capacitate 1000 ml UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=20016.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=40032.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=13344.00
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27.1 Mandren pentru sonda de intubatie nr.3-3,5 27.2 Mandren pentru sonda de intubatie nr.4-6,5 27.3 Mandren pentru sonda de intubatie nr.7-9
Beschreibung: 27.1 Mandren pentru sonda de intubatie nr.3-3,5 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=396 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=792 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7128.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=14256.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4752.00 27.2 Mandren pentru sonda de intubatie nr.4-6,5 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=900 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7776.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=16200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5400.00 27.3 Mandren pentru sonda de intubatie nr.7-9 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1332 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=23976.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7992.00
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Omnifix 5/10
Beschreibung: LOT 28- Omnifix 5/10 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=576 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1512 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5472.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=14364.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4788.00
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Oxygen recovery kit
Beschreibung: LOT 29- Oxygen recovery kit UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2052 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3024 VALOARE MINIMA/36 LUNI=16416.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=24192.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=8064.00
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30.1 Plosca ptr bolnavi 30.2 Urinare barbati
Beschreibung: 30.1 Plosca ptr bolnavi UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1152.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5760.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1920.00 30.2 Urinare barbati UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=972.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1620.00
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Pipete Pasteur de 3 ml sterile
Beschreibung: LOT 31- Pipete Pasteur de 3 ml sterile UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=480.00
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32.1 Camp absorbant pentru pardoseala 32.2 Chit Absorbant cu Cearceaf de Transfer &Husa brate &Husa pentru suport sustinere cap 32.3 Husă universală, pentru acoperire dispozitive medicale
Beschreibung: 32.1 Camp absorbant pentru pardoseala UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=900 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=31500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21000.00 32.2 Chit Absorbant cu Cearceaf de Transfer &Husa brate &Husa pentru suport sustinere cap UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=28800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=57600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=19200.00 32.3 Husă universală, pentru acoperire dispozitive medicale UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18360.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=30600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=10200.00
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Panza impregnata cu unguent
Beschreibung: LOT 33 Panza impregnata cu unguent UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3780.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=6300.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=2100.00
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Set steril pentru sonda ecografică
Beschreibung: LOT 34 Set steril pentru sonda ecografică UM= SET CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5594.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11188.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3729.60
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35.1 Patura pentru adulti set 10 buc 35.2 Patura pentru copii set 10 buc 35.3 Patura pentru nou nascut set 10 buc
Beschreibung: 35.1 Patura pentru adulti set 10 buc buc UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=918 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1836 VALOARE MINIMA/36 LUNI=55080.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=110160.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=36720.00 35.2 Patura pentru copii set 10 buc buc UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=21600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7200.00 35.3 Patura pentru nou nascut set 10 buc buc UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3600.00
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Perfuzoare pentru operatii endourologice
Beschreibung: LOT 36- Perfuzoare pentru operatii endourologice UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=40554.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=67590.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=22530.00
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37.1 Pipeta automata monocanal 500 µL -5000 µl 37.2 Pipeta automata monocanal 100 µl-1000 µl 37.3 Varfuri pentru pipeta automata 500 µL -5000 µl 37.4 Varfuri pentru pipeta automata 100 µl-1000 µl 37.5 Cutie suport pentru varfuri de pipeta cu volum100-1000 µl 37.6 Cutie suport pentru varfuri de pipet
Beschreibung: 37.1 Pipeta automata monocanal 500 µL -5000 µl UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=99360.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=198720.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=66240.00 37.2 Pipeta automata monocanal 100 µl-1000 µl UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=149040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=248400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=82800.00 37.3 Varfuri pentru pipeta automata 500 µL -5000 µl UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 36000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6300.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=12600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4200.00 37.4 Varfuri pentru pipeta automata 100 µl-1000 µl UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 162000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=27000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=40500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=13500.00 37.5 Cutie suport pentru varfuri de pipeta cu volum100-1000 µl UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=36000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=12000.00 37.6 Cutie suport pentru varfuri de pipeta cu volum 500- 5000 µl UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=36000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=12000.00
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38.1 Pipete Pasteur gradate,nesterile 1-3ml 38.2 Pipete Pasteur gradate,nesterile 5-7 ml
Beschreibung: 38.1 Pipete Pasteur gradate,nesterile 1-3ml UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2808.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3744.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1248.00 38.2 Pipete Pasteur gradate,nesterile 5-7 ml UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2340.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2808.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=936.00
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39.1 Pungi cu evacuare pentru colostoma si ileostoma Postoperator 39.2 Pungi cu evacuare pentru colostoma cu filtru si flansa larga si rotunda
Beschreibung: 39.1 Pungi cu evacuare pentru colostoma si ileostoma Postoperator UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15120.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=25200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=8400.00 39.2 Pungi cu evacuare pentru colostoma cu filtru si flansa larga si rotunda UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2520 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=21420.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=30600.00
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Pungi de alimentatie nazo gastrica
Beschreibung: LOT 40 - Pungi de alimentatie nazo gastrica UM= BUC CANTIATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATEA MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=360 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5157.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=10314.00 VALOAREA GARANTIEI DE PARTICIPARE 1% DIN VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBSECVENT= 34.38
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41.1 Punga de organ 800 ml 41.2 Punga de organ 1200 ml
Beschreibung: 41.1 Punga de organ 800 ml UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=24300.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=48600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=16200.00 41.2 Punga de organ 1200 ml UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=24300.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=48600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=16200.00
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Pungă de urină cu port de recoltare
Beschreibung: LOT 42 - Pungă de urină cu port de recoltare UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1440.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=28800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=9600.00
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Pungi de gheata
Beschreibung: LOT 43-Pungi de gheata UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3600.00
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Pungi de voma
Beschreibung: LOT 44 Pungi de voma UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=50400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=180000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=252000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=84000.00
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Recipient cu capac pentru recoltat urina de UF
Beschreibung: LOT 45- Recipient cu capac pentru recoltat urina de UF UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=230400 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=349200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=103680.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=157140.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=52380.00
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Rezervor Accu chek 3.15 ml
Beschreibung: LOT 46- Rezervor Accu chek 3.15 ml UM= CUTIE CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=900 VALOARE MINIMA/36 LUNI=47700.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=238500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=79500.00
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Rola pentru sterilizare 300 mm x 70 m
Beschreibung: LOT 47- Rola pentru sterilizare 300 mm x 70 m UM= ROLA CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11520.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=23040.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7680.00
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Scutece pentru copii nr.4
Beschreibung: LOT 48- Scutece pentru copii nr.4 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=23400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=14760.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19188.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6396.00
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49.1 Seringa cu ac 2 ml G23*11/4 49.2 Seringa cu ac 5 ML G22 - 11/4 49.3 Seringa cu ac 10 ml G21*11/2 49.4 Seringa cu ac 20 ML G21*11/2 49.5 Seringa preumpluta cu NaCl 0,9%
Beschreibung: 49.1 Seringa cu ac 2 ml G23*11/4 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=439200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=590400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=101016.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=135792.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=45264.00 49.2 Seringa cu ac 5 ML G22 - 11/4 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1242000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1353600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=322920.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=351936.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=117312.00 49.3 Seringa cu ac 10 ml G21*11/2 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1404720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1534680 VALOARE MINIMA/36 LUNI=449510.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=491097.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=163699.20 49.4 Seringa cu ac 20 ML G21*11/2 UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1350360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1462320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=553647.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=599647.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=599551.20 49.5 Seringa preumpluta cu NaCl 0,9% UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5760.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11520.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3840.00
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50.1 Pompa de insulina+ set initiere (cateter+rezervor+ dispozitiv de insertie a cateterului) 50.2 Catetere- Consumabile compatibile cu pompa de insulina 50.3 Rezervoare- Consumabile compatibile cu pompa de insulina
Beschreibung: 50.1 Pompa de insulina+ set initiere (cateter+rezervor+ dispozitiv de insertie a cateterului) UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 60 VALOARE MINIMA/36 LUNI=24699.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=493980.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=164660.00 50.2 Catetere- Consumabile compatibile cu pompa de insulina UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11736.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=234720.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=78240.00 50.3 Rezervoare- Consumabile compatibile cu pompa de insulina UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4176.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=83520.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=27840.00
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51.1 Sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei set initiere ( pompa, catetere, rezervoare, sistem de insertie a cateterului, transmitator senzori, sistem de insertie a senzorului ) 51.2 Catetere- Consumabile sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare
Beschreibung: 51.1 Sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei set initiere ( pompa, catetere, rezervoare, sistem de insertie a cateterului, transmitator senzori, sistem de insertie a senzorului ) UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=59841.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=598410.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=199470.00 51.2 Catetere- Consumabile sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11736.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=140832.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=46944.00 51.3 Rezervoare- Consumabile sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4176.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=50112.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=16704.00 51.4 Senzori- Consumabile sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=165 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1650 VALOARE MINIMA/36 LUNI=32241.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=322410.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=107470.00 51.5 Transmitator- Consumabile sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7617.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=76170.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=25390.00
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52.1 Sisteme de monitorizare glicemica continua set initiere( tarnsmitator , senzori, dispozitiv de insertie senzor) 52.2 Senzori- Consumabile pentru sisteme de monitorizare continua a glicemiei 52.3 Transmitator- Consumabile pentru sisteme de monitorizare continua a glicemiei
Beschreibung: 52.1 Sisteme de monitorizare glicemica continua set initiere( tarnsmitator , senzori, dispozitiv de insertie senzor) UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 90 VALOARE MINIMA/36 LUNI=16338.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=490140.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=163380.00 52.2 Senzori- Consumabile pentru sisteme de monitorizare continua a glicemiei UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=165 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4950 VALOARE MINIMA/36 LUNI=32241.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=967230.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=322410.00 52.3 Transmitator- Consumabile pentru sisteme de monitorizare continua a glicemiei UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 90 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7617.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=228510.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=76170.00
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Rezervor Paradigm 3 ml
Beschreibung: LOT 53- Rezervor Paradigm 3 ml UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=41760.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=125280.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=41760.00
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Ace pentru pistol reutilizabil pentru biopsii hepatice
Beschreibung: LOT 54- Ace pentru pistol reutilizabil pentru biopsii hepatice UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12240.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=48960.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=16320.00
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Piesa de gura
Beschreibung: LOT 55- Piesa de gura UM= BUC CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=50400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=16800.00
Interne Kennung: 55