54904-2024 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – ,,Modernizacja infrastruktury wodno - kanalizacyjnej na terenie gminy Piekoszów"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Modernizacja infrastruktury wodno - kanalizacyjnej na terenie gminy Piekoszów"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i uzupełnienia infrastruktury wodociągowej oraz kanalizacyjnej na terenie gminy Piekoszów.
Interne Kennung: IRO.271.2.1.2024.EW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wymiana wodomierzy
Beschreibung: W ramach zadania zostanie wykonane m.in.: - instalacja wodomierzy u odbiorców z systemem zdalnego odczytu
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51210000 Installation von Messgeräten, 80500000 Ausbildung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: Opomiarowanie strefowe sieci wodociągowej
Beschreibung: W ramach zadania zostanie wykonane m.in.: − opomiarowanie strefowe sieci wodociągowej wraz z instalacją urządzeń do weryfikacji ciśnienia w sieci
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51210000 Installation von Messgeräten, 80500000 Ausbildung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0003
Titel: Modernizacja instalacji elektrycznych i automatyki przepompowni ścieków
Beschreibung: W ramach zadania zostanie wykonane m.in.: − modernizacja automatyki procesów przemysłowych przy infrastrukturze wodno – kanalizacyjnej.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 31213100 Verteilerkästen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse
Los: LOT-0004
Titel: Modernizacja ujęć wody wraz ze stacjami uzdatniania wody w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Beschreibung: W ramach zadania zostanie wykonane m.in.: - zaprojektowanie i wykonanie stacji uzdatniania wody na ujęciu Piekoszów I; - zaprojektowanie i wykonanie przebudowy stacji uzdatniania wody w miejscowości Górki Szczukowskie wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Interne Kennung: Część nr 4
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 90913100 Tankreinigung
Los: LOT-0005
Titel: Czyszczenie zbiorników oraz modernizacja urządzeń na ujęciach wody
Beschreibung: Przedmiotowe zadanie będzie polegało na wykonaniu usług związanych z eksploatacją oraz poprawą jakości wody min. takich jak: − czyszczenie i dezynfekcja zbiorników na wodę, − wymiana hydrantów − montaż zasuw strefowych − weryfikacja pracy układów pompowych, − weryfikacja układów sterowania oraz skomunikowanie z funkcjonującym w Spółce systemem SCADA (ewentualna wymiana niezbędnych elementów), − modernizacja obiektu przedsiębiorstwa wod-kan. – serwerownia wraz z wdrożeniem oprogramowania − wymiana wodomierzy i przepływomierzy na niżej wyszczególnionych obiektach infrastruktury wodociągowej: 1) ujęcie wody w Szczukowicach 2) ujęcie wody Piekoszów II 3) ujęcie wody w Lesicy 4) pompownia wody w Łaziskach 5) zbiorniki wody w Zajączkowie.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131160 Hydranten, 51210000 Installation von Messgeräten, 90913100 Tankreinigung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software