549055-2026 - Ergebnis
Tschechien – Biochemische Analysegeräte – Materiál pro OKTE oddělení genetiky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMateriál pro OKTE oddělení genetiky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spotřebního materiálu pro analýzu a zpracování vzorků DNA pro genetickou laboratoř OKTE dle specifikace.
Interne KennungKRPT-124250/ČJ-2026-0700VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelSpotřební materiál pro genetický analyzátor ABI 3500
Interne Kennung001
LosLOT-0003
TitelAmplifikační kit
Interne Kennung003
LosLOT-0002
TitelMateriál pro provoz pipetovacích zařízení, izolaci DNA ze srovnávacích vzorků a archivaci vzorků
Interne Kennung002