See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół na terenie Wrocławia, powiatu oławskiego oraz powiatu wrocławskiego w roku szkolnym 2024/2025, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 346048-2025
Interne Kennung: ZW.271.2.15.2025.KP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: art. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowóz i odwóz uczniów w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania uczniów (tj. z miejscowości Dobrzykowice, Gajków, Krzyków, Nadolice Małe, Nadolice Wielkie, Jeszkowice, Wojnowice) do szkół w Czernicy, Kamieńcu Wr. i Dobrzykowicach
Beschreibung: 1. Dowóz i odwóz uczniów w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania uczniów (tj. z miejscowości Dobrzykowice, Gajków, Krzyków, Nadolice Małe, Nadolice Wielkie, Jeszkowice, Wojnowice) do szkół w Czernicy, Kamieńcu Wr. i Dobrzykowicach 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.1, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZW.271.2.15.2025.KP-1
Los: LOT-0002
Titel: Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli we Wrocławiu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu
Beschreibung: 1. Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli we Wrocławiu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.2, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZW.271.2.15.2025.KP-2
Los: LOT-0003
Titel: Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli w Powiecie Oławskim (m.in. w Oławie, Goszczynie, Miłoszycach, Drzemlikowicach) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu
Beschreibung: 1. Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli w Powiecie Oławskim (m.in. w Oławie, Goszczynie, Miłoszycach, Drzemlikowicach) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.3, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZW.271.2.15.2025.KP-3
Los: LOT-0004
Titel: Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół na terenie Powiatu Wrocławskiego m.in. w Kątach Wrocławskich (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ul. Św. Drzymały 13) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu.
Beschreibung: 1. Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół na terenie Powiatu Wrocławskiego m.in. w Kątach Wrocławskich (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ul. Św. Drzymały 13) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.4, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZW.271.2.15.2025.KP-4