See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego
Interne Kennung: DZP-382-29/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 1
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 2
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 3
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 4
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 5
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 6
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 7
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 8
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 9
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 10
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 11
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 12
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 13
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 14
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 15
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 16
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 17
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 18
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 19
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 20
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.20
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa produktów leczniczych oraz leku z programu lekowego B.150 - cz.. 21
Interne Kennung: DZP-382-29/26-CZ.21