See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych dla Bloku Operacyjnego oraz dostawa asortymentu do zabiegów laparoskopowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych dla Bloku Operacyjnego oraz dostawa asortymentu do zabiegów laparoskopowych w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Interne Kennung: MSS-DN-ZPP-26-52/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Staplery i narzędzia do chirurgii otwartej.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Staplery i narzędzia do chirurgii laparoskopowej.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Siatki do naprawy przepuklin.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Stapler jednorazowego użytku do zszywania skóry z zszywkami powleczonymi teflonem, Rozszywacz jednorazowy z tworzywa z metalowym dziubkiem i metalową płaską podstawą z otworem.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Niewchłanialne klipsy polimerowe do ligacji.
Interne Kennung: Część 5