549107-2025 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – Dostawa komputerów mini PC i komputerów przenośnych dla Polskiej Akademii Nauk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów mini PC i komputerów przenośnych dla Polskiej Akademii Nauk
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów mini PC i komputerów przenośnych dla Polskiej Akademii Nauk w podziale na dwie części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: 1) Załącznik nr 1A do SWZ – Część nr 1 – Komputery mini PC; 2) Załącznik nr 1B do SWZ – Część nr 2 – Komputery przenośne. 2. Przedmiotem zamówienia: 1) w ramach Części nr 1 – Komputery mini PC: 1.1) jest dostawa 80 szt. komputerów mini PC w zakresie zamówienia podstawowego, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta; 1.2) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zakupu do 20 sztuk komputerów mini PC w ramach zamówienia z opcją na warunkach zgodnych z zamówieniem podstawowym, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta. 2) w ramach Części nr 2 – Komputery przenośne: 2.1) jest dostawa 90 szt. komputerów przenośnych w zakresie zamówienia podstawowego, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta; 2.2) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zakupu do 10 sztuk komputerów przenośnych w ramach zamówienia z opcją na warunkach zgodnych z zamówieniem podstawowym, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta. 3. Przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy (tj. wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą dostawy), nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych, nieeksponowany, fabrycznie zapakowany, dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz spełniać co najmniej wymagania określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Części nr 1 (Załącznik nr 1A do SWZ) oraz dla Części nr 2 (Załącznik nr 1B do SWZ). 4. Komputery mini PC i komputery przenośne będą wykorzystywane dla potrzeb aplikacji biurowych, aplikacji edukacyjnych, aplikacji obliczeniowych, dostępu do Internetu oraz poczty elektronicznej. 5. Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją zamówienia w zakresie Części nr 1 – Komputery mini PC określają Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 11A do SWZ, a w zakresie Części nr 2 – Komputery przenośne - Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 11B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung363703-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Komputery mini PC
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia: 1) w ramach Części nr 1 – Komputery mini PC: 1.1) jest dostawa 80 szt. komputerów mini PC w zakresie zamówienia podstawowego, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta; 1.2) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zakupu do 20 sztuk komputerów mini PC w ramach zamówienia z opcją na warunkach zgodnych z zamówieniem podstawowym, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ – Część nr 1 – Komputery mini PC. 3.Przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy (tj. wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą dostawy), nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych, nieeksponowany, fabrycznie zapakowany, dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz spełniać co najmniej wymagania określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Części nr 1 (Załącznik nr 1A do SWZ). 4.Komputery mini PC będą wykorzystywane dla potrzeb aplikacji biurowych, aplikacji edukacyjnych, aplikacji obliczeniowych, dostępu do Internetu oraz poczty elektronicznej. 5.Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją zamówienia w zakresie Części nr 1 – Komputery mini PC określają Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 11A do SWZ.
Interne KennungBZP.26.10.2025
Menge80 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zakupu do 20 sztuk komputerów mini PC w ramach zamówienia z opcją na warunkach zgodnych z zamówieniem podstawowym, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Komputery przenośne
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia: 1.1) jest dostawa 90 szt. komputerów przenośnych w zakresie zamówienia podstawowego, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta; 1.2) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zakupu do 10 sztuk komputerów przenośnych w ramach zamówienia z opcją na warunkach zgodnych z zamówieniem podstawowym, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1B do SWZ – Część nr 2 – Komputery przenośne. 3.Przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy (tj. wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą dostawy), nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych, nieeksponowany, fabrycznie zapakowany, dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz spełniać co najmniej wymagania określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Części nr 2 (Załącznik nr 1B do SWZ). 4.Komputery przenośne będą wykorzystywane dla potrzeb aplikacji biurowych, aplikacji edukacyjnych, aplikacji obliczeniowych, dostępu do Internetu oraz poczty elektronicznej. 5.Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją zamówienia w zakresie Części nr 2 – Komputery przenośne określają Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 11B do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge90 Stück
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zakupu do 10 sztuk komputerów przenośnych w ramach zamówienia z opcją na warunkach zgodnych z zamówieniem podstawowym, z 60-miesięczną gwarancją, systemem operacyjnym oraz wsparciem technicznym producenta.