2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy budynku PFRON przy al. Jana Pawła II 13 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy budynku PFRON przy al. Jana Pawła II 13 w Warszawie. 2. Przedmiotem zamówienia, o którym mowa w ust. 1, obejmuje: 2.1. wykonanie zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie podstawowe”) polegającego na opracowaniu kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy budynku PFRON wraz z projektami wykonawczymi (branżowymi), koncepcją architektoniczno- funkcjonalną budynku oraz projektem zagospodarowania terenu wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych map, warunków technicznych, uzgodnień i decyzji administracyjnych, umożliwiających przeprowadzenie postępowania przetargowego oraz realizację robót budowlanych, w tym uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych (w zależności od konieczności); 2.2. wykonanie zamówienia opcjonalnego obejmującego: 2.2.1. Opcję 1 (dalej jako „Opcja 1”) polegającą na sprawowaniu nadzoru autorskiego robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową , o której mowa w pkt 4.2.1 - maksymalnie 30 pobytów na budowie; 2.2.2. Opcję 2 (dalej jako „Opcja 2”) polegającą na aktualizacji kosztorysów inwestorskich – maksymalnie 4 aktualizacje; 2.2.3. Opcję 3 (dalej jako „Opcja 3”) polegającą na aktualizacji specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - maksymalnie 4 aktualizacje; 2.2.4. Opcję 4 (dalej jako „Opcja 4” polegającą na świadczeniu usług wsparcia merytorycznego Zamawiającego w trakcie przygotowania oraz przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych , w oparciu o dokumentację projektową, o której mowa w pkt 4.2.1, w wymiarze do 200 roboczogodzin; dalej jako „Przedmiot Umowy” lub „Przedmiot Zamówienia”. 3. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia przewiduje zastosowanie opcji na zasadach określonych w PPU. 4. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 4.1. OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, 4.2. PPU, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy budynku PFRON przy al. Jana Pawła II 13 w Warszawie. 2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1, obejmuje: 2.1. wykonanie zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie podstawowe”) polegającego na opracowaniu kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy budynku PFRON wraz z projektami wykonawczymi (branżowymi), koncepcją architektoniczno- funkcjonalną budynku oraz projektem zagospodarowania terenu wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych map, warunków technicznych, uzgodnień i decyzji administracyjnych, umożliwiających przeprowadzenie postępowania przetargowego oraz realizację robót budowlanych, w tym uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych (w zależności od konieczności); 2.2. wykonanie zamówienia opcjonalnego obejmującego: 2.2.1. Opcję 1 (dalej jako „Opcja 1”) polegającą na sprawowaniu nadzoru autorskiego robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową , o której mowa w pkt 4.2.1 - maksymalnie 30 pobytów na budowie; 2.2.2. Opcję 2 (dalej jako „Opcja 2”) polegającą na aktualizacji kosztorysów inwestorskich – maksymalnie 4 aktualizacje; 2.2.3. Opcję 3 (dalej jako „Opcja 3”) polegającą na aktualizacji specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - maksymalnie 4 aktualizacje; 2.2.4. Opcję 4 (dalej jako „Opcja 4” polegającą na świadczeniu usług wsparcia merytorycznego Zamawiającego w trakcie przygotowania oraz przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych , w oparciu o dokumentację projektową, o której mowa w pkt 4.2.1, w wymiarze do 200 roboczogodzin; dalej jako „Przedmiot Umowy” lub „Przedmiot Zamówienia”. 3. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia przewiduje zastosowanie opcji na zasadach określonych w PPU. 4. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 4.1. OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, 4.2. PPU, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/22/26
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonanie zamówienia opcjonalnego obejmującego: 1.1 Opcję 1 (dalej jako „Opcja 1”) polegającą na sprawowaniu nadzoru autorskiego robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową, która jest przedmiotem zamówienia podstawowego - maksymalnie 30 pobytów na budowie; 1.2. Opcję 2 (dalej jako „Opcja 2”) polegającą na aktualizacji kosztorysów inwestorskich – maksymalnie 4 aktualizacje; 1.3. Opcję 3 (dalej jako „Opcja 3”) polegającą na aktualizacji specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - maksymalnie 4 aktualizacje; 1.4. Opcję 4 (dalej jako „Opcja 4” polegającą na świadczeniu usług wsparcia merytorycznego Zamawiającego w trakcie przygotowania oraz przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych , w oparciu o dokumentację projektową, która jest przedmiotem zamówienia podstawowego, w wymiarze do 200 roboczogodzin;