549132-2026 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Dostawa subskrypcji oraz wsparcia serwisowego wraz z rozbudową licencyjną urządzeń firewall Palo Alto Networks
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa subskrypcji oraz wsparcia serwisowego wraz z rozbudową licencyjną urządzeń firewall Palo Alto Networks
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest objęcie 36 miesięcznym wsparciem serwisowym urządzeń NGFW posiadanych przez Zamawiającego wraz z dostawą licencji i subskrypcji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”). OPZ został podzielony na część jawną (który stanowi załącznik nr 1 do SWZ) oraz niejawną (który stanowi załącznik nr 1a do SWZ). Część jawna zostanie opublikowana wraz ze SWZ na Platformie Zakupowej, natomiast część niejawna zostanie przekazana Wykonawcom, którzy podpiszą z Zamawiającym umowę o zachowaniu poufności (NDA), której wzór stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
Interne KennungDZK/59/DI/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje dostawę dodatkowych licencji wyszczególnionych w pkt 3 OPZ.