See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiclick - Aankoop Elektrische utilitaire voertuigen
Beschreibung: Naar aanleiding van het besluit van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering van 15 mei 2014 betreffende het voorbeeldgedrag van de overheden inzake vervoer en de roadmap van het door de Brusselse regering goedgekeurde Klimaatplan dat tot doel heeft de Brusselse binnenstad tegen 2025 om te vormen tot een 'zero-emissiezone' en waarin de doelstelling wordt bevestigd om uiterlijk in 2030 af te stappen van diesel en uiterlijk in 2035 af te stappen van alle types verbrandingsmotor, ten gunste van elektrische of waterstofmodellen, organiseert Sibelga onder de noemer MobiClick een aankoopcentrale met als doel de aankoop van electrisch aangedreven utilitaire voertuigen te faciliteren door middel van het afsluiten van raamovereenkomsten. 2.1.1 CASCADE Het doel van de opdracht is om voor alle percelen een Raamovereenkomst in cascade te sluiten met alle inschrijvers die een geldige offerte hebben ingediend. De twee inschrijvers die volgens de gunningscriteria het hoogste zijn gerangschikt, zullen als 'actieve' Opdrachtnemers worden beschouwd. De verdeling van de volumes tussen de 'actieve' Opdrachtnemers vindt plaats volgens 100/0: de inschrijver die volgens de gunningscriteria als eerste is gerangschikt ontvangt alle bestellingen. In het geval dat de maximale leveringstermijn niet wordt nageleefd, behoudt de AO zich het recht voor om een boete toe te passen zoals beschreven in dit bestek, en de bestelling te plaatsen bij de tweede actieve Opdrachtnemer. De andere inschrijvers met een conforme offerte worden beschouwd als 'Reserveopdrachtnemers'. De Aanbestedende Overheid behoudt zich het recht voor om, in het geval van in gebreke blijven van een van de actieve Opdrachtnemers, met inachtneming van de regelgeving inzake overheidsopdrachten, een beroep te doen op de Reserveopdrachtnemer die op grond van de gunningscriteria van de Raamovereenkomst de op twee na meest economisch voordelige offerte heeft ingediend. Indien deze laatste ook in gebreke blijft, zal een beroep worden gedaan op de Opdrachtnemer die op grond van de gunningscriteria van de Raamovereenkomst de op drie na economisch meest voordelige offerte heeft ingediend; en op dezelfde manier verder (cascadeprincipe). Bijgevolg verliest de in gebreke blijvende Opdrachtnemer, in overeenstemming met het KB van 14 januari 2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten, zijn contract voor de genoemde Raamovereenkomst en dit voor de resterende duur van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: SIB25LF1502
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SIB25LF1502 - 1
Beschreibung: Categorie D: Bestelwagen met een minimumvolume van 3,9 m³ tot maximaal 5 m³ en een gewicht van minder dan 3,5 ton
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SIB25LF1502 - 2
Beschreibung: Categorie G: Bestelwagen met een minimumvolume van 9,5 m³ tot maximaal 12 m³ en een gewicht van minder dan 3,5 ton
Interne Kennung: 2
549160-2026 - Resultaat
België – Motorvoertuigen voor goederenvervoer – Mobiclick - Aankoop Elektrische utilitaire voertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SIB25LF1502
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SIB25LF1502 - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: SIB25LF1502 - 2
Interne identificatiecode: 2