See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letalske karte za Univerzo v Mariboru
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesiven nakup letalskih vozovnic znotraj in zunaj Evrope v skladu z dokumentacijo. Naročnik in posamezni naročniki bodo letalske vozovnice naročali sukcesivno, glede na dejanske potrebe, z odpiranjem konkurence med ponudniki, s katerimi bo sklenjen okvirni sporazum (strankami okvirnega sporazuma), na način, kot ga določa okvirni sporazum. Z izborom strank okvirnega sporazuma naročnik še ne oddaja posamičnega naročila. Naročnik bo v imenu vseh posameznih naročnikov, ki so navedeni v Prilogi št. 1 »Seznam posameznih naročnikov«, na podlagi pogojev in meril, določenih v dokumentaciji, sklenil okvirni sporazum z največ štirimi (4) ponudniki, ki bodo oddali dopustne ponudbe. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje štirih (4) let. Naročnik in posamezni naročniki bodo naročali letalske vozovnice v ekonomskem razredu, če v posameznem povpraševanju v okviru odpiranja konkurence ne bo določeno drugače.
Interne Kennung: 302/4 – LET– K/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60410000 Linienflugverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 524631