See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW ELEKTRYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych materiałów elektrycznych na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne posłużenie się powyższymi wskazaniami, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny”. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, o których mowa w art.101 ust.1 pkt 2 i 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Zamawiający wymaga, by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1, 3-4, 6-9, 11-12, 15-40 Wykonawca w pozycjach niezacienionych zadań, których dotyczy wypełnił kolumnę wymagającą podania Producenta/Typu/Modelu/Nr katalogowy, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Niewpisanie żądanych informacji w kolumnie Producent/Typ/Model: w zadaniach nr 1, 3-4, 6-9, 11-12, 15-40 skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza złożenie ofert równoważnych w przedmiocie zamówienia, w zad.33-34, 38 oraz w pozycjach wskazanych w formularzach cenowych. Przez ofertę równoważną Zamawiający rozumie materiały o parametrach i standardach jakościowych takich samych bądź lepszych w stosunku do artykułów wskazanych (pożądanych) przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby wraz z dostawą towaru przedłożyć (przesłać): Zadanie nr 1 do 21: - obowiązujące i ważne karty techniczne, deklaracje właściwości użytkowych, deklaracje zgodności, certyfikaty lub atesty potwierdzające zgodność bezpieczeństwa wymaganego przepisami dla danego produktu (w języku polskim) do każdej pozycji formularza cenowego - w formie papierowej lub elektronicznej, na adres podany w umowie, - karty katalogowe produktu lub inny dokument identyfikacyjny przedmiotu zamówienia do każdej pozycji formularza cenowego - w formie papierowej lub elektronicznej, na adres podany w umowie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: stateczniki itp.,
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów oraz w załączniku nr 4 - projekt umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji: do 90 % dla zadania nr 1 – nr 21 kwoty brutto wartości zamówienia podstawowego polegającego na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: szyny, listwy itp.,
Los: LOT-0003
Titel: wyłączniki itp.,
Los: LOT-0004
Titel: ograniczniki itp.,
Los: LOT-0005
Titel: zaciski inst. itp.,
Los: LOT-0006
Titel: wkładki topikowe,
Los: LOT-0007
Titel: gniazda, wtyczki itp.,
Los: LOT-0008
Titel: przewody grzejne itp.,
Los: LOT-0009
Titel: zasilacz, zegar itp.,
Los: LOT-0010
Titel: opaski kablowe,
Los: LOT-0011
Titel: puszki inst. itp.,
Los: LOT-0012
Titel: rozdzielnice itp.,
Los: LOT-0013
Titel: listwy kablowe,
Los: LOT-0014
Titel: odgromówka,
Los: LOT-0015
Titel: przewody, kable,
Los: LOT-0016
Titel: peszle itp.,
Los: LOT-0017
Titel: oprawy itp.,
Los: LOT-0018
Titel: przedłużacze,
Los: LOT-0019
Titel: wkaźniki, liczniki itp,
Los: LOT-0020
Titel: listwy przepięciowe,
Los: LOT-0021
Titel: świetlówki,
Los: LOT-0022
Titel: bezpieczniki,
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0023
Titel: zasilacze,
Los: LOT-0024
Titel: przewody,
Los: LOT-0025
Titel: kable antenowe,
Los: LOT-0026
Titel: adapter,
Los: LOT-0027
Titel: reflektor,
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Titel: rozdzielnica,
Los: LOT-0030
Titel: pompa zęzowa,
Los: LOT-0031
Titel: przedłużacz gumowy,
Los: LOT-0032
Titel: koszulki termokurczliwe,
Los: LOT-0033
Titel: zestaw naprawczy izolacji,
Los: LOT-0034
Titel: opaska zaciskowa,
Los: LOT-0035
Titel: przedłużacze bębnowe,
Los: LOT-0036
Titel: latarki,
Los: LOT-0037
Titel: latarki czołowe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawo opcji.
Los: LOT-0038
Titel: latarka,
Los: LOT-0039
Titel: lampa inspekcyjna,
Los: LOT-0040
Titel: ładowarka