549195-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Organizowanie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Tuchola
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizowanie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Tuchola
BeschreibungŚwiadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej o przebiegu: Tuchola – Raciąż – Wysoka oraz Tuchola – Kiełpin – Rzepiczna – Legbąd – Tuchola, dla których Gmina Tuchola jest organizatorem. Zapotrzebowanie na transport: 75 000 wozokilometrów
VerfahrensartWettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)