2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering woonunits
Beschreibung: De gemeente Noordenveld is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering, huur, plaatsing, onderhoud, verplaatsing en demontage van modulaire woonunits en de daarbij behorende voorzieningen ten behoeve van de tijdelijke huisvesting van ontheemden en andere doelgroepen waarvoor de gemeente tijdelijke huisvesting realiseert. De raamovereenkomst treedt in werking op 24 oktober 2026 en heeft een looptijd tot en met 23 oktober 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van éénmaal met één (1) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 70311000 Vermietung oder Verkauf von Wohngebäuden, 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naast de twee nadere opdrachten biedt de raamovereenkomst tevens de mogelijkheid om gedurende de looptijd aanvullende opdrachten te verstrekken, voor zover deze passen binnen de reikwijdte en voorwaarden van de raamovereenkomst. Deze aanvullende opdrachten zullen als afzonderlijke nadere opdrachten worden verstrekt.