2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering End User Devices en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: Het onderwerp van de onderhavige aanbesteding bestaat onder andere uit het leveren van zogeheten End User Devices, inclusief aanverwante accessoires, dienstverlening en garantie. Aan deze aanbesteding kan geen afnameverplichting worden ontleend. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang van deze Raamovereenkomst (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 5.000.000,- excl. BTW
Interne Kennung: 2026-108391
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is gekozen voor de openbare procedure, omdat naar verwachting het aantal inschrijvende partijen laag is en de administratieve lasten om in te schrijven laag zijn.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 72100000 Hardwareberatung, 72228000 Beratung im Bereich Hardware-Integration
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien benodigd wenst de Gemeente ook de volgende IT-Hardware componenten onder deze aanbesteding af te nemen: • Tv-schermen t.b.v. vergaderruimten; • Microsoft Teams-gecertificeerde vergaderapparatuur; • Randapparatuur en accessoires zoals kabels, stekkers, headsets, screen protectors, hoesjes, tassen, adapters enz.