549225-2026 - Wettbewerb
Estland – Körperpflegeprodukte – Inkontinentsi,- põetus- ja hügieenitoodete ostmine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkontinentsi,- põetus- ja hügieenitoodete ostmine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on inkontinentsi,- põetus- ja hügieenitooted ostmine. Toodete tehniline kirjeldus on esitatud alusdokumentide Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OSA 1 VÖÖMÄHKMED
Beschreibung: Kirjeldus Vöömähkmed lamavate ja aktiivsete patsientide hooldamiseks, keskmise ja raske pidamatuse korral. Kinnitatav vööga. Vöö ei tohi muutuda paelaks ja ei tohi katkeda. Tootel on kombineeritud kleeps või takjakinnitus või tugevdatud teipide kinnituspind, mis võimaldab kinnitusi korduvalt avada ja sulgeda. Ei tohi kleepuda nahale. Õhku läbilaskvast pehme sisepinnaga, haudumust vältivast materjalist. Mähkmel on imavust kiirendav kiht, mis hoiab sisepinna kuivana. Tootel on anatoomiline kuju. Tootel elastsed seljaosa värvlikummid , mis tagavad toote parema istuvuse ja lekkekindluse. Tootel elastsed vahetükid värvli ja vöö ühenduskohas, tagavad hea istuvuse patsiendi liikumise ajal. Reisi ääristavad pehmed elastsed krooked, mis tagavad mähkme hea istuvuse. Mähkmel on imavas padjas lõhnaneutraliseerija, mis lukustab kindlalt lõhna. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0001
Los: LOT-0002
Titel: OSA 2 IMAVAD PÜKSID
Beschreibung: Aluspesu sarnased püksid hea liikumisvõimega keskmise kuni raske pidamatusega patsientide hooldamiseks. Pükstel on imavust kiirendav kiht, mis hoiab sisepinna kuivana. Valmistatud õhku läbilaskvast tekstiilisarnasest materjalist. Mähkme imav osa sisaldab superabsorbenti. Mähkme imavas padjas lõhnaneutraliseerija, mis lukustab kindlalt lõhna. Lahtirebitavad küljed hõlbustamaks mähkme vahetust. Mähkme imavas padjas vedelikuindikaator, mis näitab mähkme täituvust. Vedelikku tagasitõrjuvad sisemised barjäärid, mis tõkestavad lekkeid mähkmete külgedelt. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0002
Los: LOT-0003
Titel: OSA 3 FIKSEERIVAD PÜKSID
Beschreibung: Väikese võrkstruktuuriga, elastsed, sidemete ja mähkmete kinnitamiseks Venivad nii horisontaal- kui vertikaalsuunal Pikendatud sääreosa Pestavad kuni min 50 pesukorda (masinpesu) Suurus eristatav värvi ja tähtkoodi järgi / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0003
Los: LOT-0004
Titel: OSA 4 HÜGIEENI SIDEMED NAISTELE JA MEESTELE
Beschreibung: Aktiivsele patsiendile kerge ja mõõduka pidamatuse korral. Sidemed kasutatavad tavalise aluspesuga, pakuvad maksimaalset mugavust ja diskreetsust. Pehme sisepind. Vedelikku jaotav pealispind nahasõbralikust õhku läbilaskvast materjalist. Imav kiht sisaldab lõhna neutraliseerijat, mis hoiab ära ebameeldiva lõhna tekkimise. Imendumist kiirendav kiht, mis hoiab sideme pinna kuivana. Anatoomiline kuju. Kleepriba sideme kinnitamiseks ja kindlalt paigal hoidmiseks. Soovituslikult sisepind tehislike lõhna- ja värvainete vaba. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0004
Los: LOT-0005
Titel: OSA 5 IMAVAD ALUSLINAD
Beschreibung: Lina väliskülg on kaetud niiskust mitteläbilaskva ja mittelibiseva kattekilega Imav sisemus koosneb pehmest tselluloosist Kogu lina pinda katab kuivana püsivast materjalist kiht Lina servad on täielikult suletud vältimaks vedelike väljaimbumist voodikaitsest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0005
Los: LOT-0006
Titel: OSA 6 KEHA HOOLDUSVAHENDID
Beschreibung: Peab asendama vee ja seebiga pesemist, ei vaja loputamist Peab olema seebi, parabeenide- ja alkoholivaba Peab sobima mähkmealuse nahapiirkonna sagedaseks puhastamiseks, vajadusel ka kogu keha puhastamiseks Ei tohi nahka ärritada ega kuivatada, peab sobima ka tundlikule ja probleemsele nahale pH peab olema 5,0- 5,5, et säilitada naha loomulikku pH taset Peab olema vähemalt 1- liitrises pumppudelis Toote lõhn peab olema võimalikult neutraalne või puuduma üldse / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0006
Los: LOT-0007
Titel: OSA 7 PESUKINDAD KILEGA
Beschreibung: Pesukindad peavad olema seest kiletatud Niiskeks või märjaks saades ei tohi toode hakata koheselt lagunema Toote mõlemad küljed peavad olema kasutatavad Kattematerjal peab olema nahasõbralikust, pehmest ja reljeefsest tselluloosipaberist Suurus peab olema vähemalt 16*24,5cm Kinda ülaserv peab olema kokku murtud, ei tohi olla kokku keevitatud ühendust Nurgad peavad olema ümaraks lõigatud, et mitte põhjustada patsientidele ebamugavusi Peab olema mugav kätte panna, kinnas ei tohi olla kinni kleepunud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0007
Los: LOT-0008
Titel: OSA 8 ISIKUKAITSEVAHENDID
Beschreibung: Söögipõll, Suurus 37*70cm (+- 3cm) Söögipõllel on tasku, kaela tagant seotav Söögipõlle üks kiht peab olema niiskust imav ja teine kiht niiskuskindel Kilepõll 720*1250 mm (+-100 mm) Mittesteriilne, üle pea käiv, selja tagant seotav, ühekordne kasutamine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0008
Los: LOT-0009
Titel: OSA 9 RASVATALK
Beschreibung: Rasvatalk on tõhus ja kõrgekvaliteetne talk, mis sobib nii lastele kui täiskasvanutele Kasutatakse haudumuste, hõõrdumiste ja lamatiste vältimiseks. Dermatoloogiliselt testitud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313982-0009