549236-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem oraz wykonaniem adaptacji pomieszczeń, w celu zapewnienia możliwości realizacji świadczeń zdrowotnych z zakresu brachyterapii zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi, organizacyjnymi i klinicznymi w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału klinicznego Specjalistycznego Szpitala w Wałbrzychu
BeschreibungZamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa Pakietami. Liczba pakietów – 2: Pakiet 1 - Zakup systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem oraz wykonanie adaptacji pomieszczeń, w celu zapewnienia możliwości realizacji świadczeń zdrowotnych z zakresu brachyterapii zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi, organizacyjnymi i klinicznymi. Pakiet 2 - Serwis pogwarancyjny 36 miesięcy systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem oraz wykonaniem adaptacji pomieszczeń, w celu zapewnienia możliwości realizacji świadczeń zdrowotnych z zakresu brachyterapii zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi, organizacyjnymi i klinicznymi oraz z serwisem pogwarancyjnym na okres 36 miesięcy. Zakup systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem oraz wykonaniem adaptacji pomieszczeń są realizowane w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału klinicznego Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu poprzez wymianę urządzeń oraz unowocześnienie możliwości leczenia pacjentów". Sprzęt fabrycznie nowy, niepowystawowy, niedemonstracyjny. Zamówienie obejmuje również: 1. transport sprzętu do miejsca przeznaczenia, 2. instalację, uruchomienie, 3. dostarczenie oprogramowania wraz z bezterminowymi licencjami, 4. instruktaż personelu i przekazanie sprzętu do użytkowania wraz z wszystkimi niezbędnymi atestami, certyfikatami, 5. współpracę z Zamawiającym w przygotowaniu dokumentacji celem uzyskania wszystkich niezbędnych zezwoleń/pozwoleń na użytkowanie przedmiotu zamówienia, w tym zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki, 6. 24 miesięczną gwarancję liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia” Finansowanie usługi serwisu pogwarancyjnego zostanie zapewnione w całości ze środków własnych Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, nie jest objęte w/w projektem. Zamówienie obejmuje 36 miesięczny serwis pogwarancyjny, w ramach, których Wykonawca zapewnia w cenie oferty sprawność sprzętu . Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia, parametry techniczne, znajdują się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ).
Interne KennungZp/54/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33151000 Ausstattung und Ausrüstung für Strahlentherapie, 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem oraz wykonanie adaptacji pomieszczeń, w celu zapewnienia możliwości realizacji świadczeń zdrowotnych z zakresu brachyterapii zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi, organizacyjnymi i klinicznymi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem oraz wykonaniem adaptacji pomieszczeń, w celu zapewnienia możliwości realizacji świadczeń zdrowotnych z zakresu brachyterapii zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi, organizacyjnymi i klinicznymi. Zakup systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem oraz wykonaniem adaptacji pomieszczeń są realizowane w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału klinicznego Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu poprzez wymianę urządzeń oraz unowocześnienie możliwości leczenia pacjentów". Sprzęt fabrycznie nowy, niepowystawowy, niedemonstracyjny. Zamówienie obejmuje również: 1. transport sprzętu do miejsca przeznaczenia, 2. instalację, uruchomienie, 3. dostarczenie oprogramowania wraz z bezterminowymi licencjami, 4. instruktaż personelu i przekazanie sprzętu do użytkowania wraz z wszystkimi niezbędnymi atestami, certyfikatami, 5. współpracę z Zamawiającym w przygotowaniu dokumentacji celem uzyskania wszystkich niezbędnych zezwoleń/pozwoleń na użytkowanie przedmiotu zamówienia, w tym zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki, 6. 24 miesięczną gwarancję liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia”
Interne KennungPakiet 1
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33151000 Ausstattung und Ausrüstung für Strahlentherapie, 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
LosLOT-0002
TitelSerwis pogwarancyjny 36 miesięcy systemu do brachyterapii HDR wraz z kompletem aplikatorów, niezbędnym wyposażeniem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest serwis pogwarancyjny na okres 36 miesięcy. Finansowanie usługi serwisu pogwarancyjnego zostanie zapewnione w całości ze środków własnych Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, nie jest objęte w/w projektem. Zamówienie obejmuje 36 miesięczny serwis pogwarancyjny, w ramach, których Wykonawca zapewnia w cenie oferty sprawność sprzętu . Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia, parametry techniczne, znajdują się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ).
Interne KennungPakiet 2
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen