2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu informatycznego „Narratio" Cyfrowe Repozytorium Historii Mówionej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu informatycznego „Narratio. Cyfrowe Repozytorium Historii Mówionej” wraz z migracją danych, integracjami, portalem internetowym, CMS i API Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: RZP/11/PN/U/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 48612000 Datenbankverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu informatycznego „Narratio" Cyfrowe Repozytorium Historii Mówionej” wraz z migracją danych, integracjami, portalem internetowym, CMS i API
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen