549254-2025 - Ergebnis
Polen – Salz und reines Natriumchlorid – Dostawa chlorku sodu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa chlorku sodu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy chlorku sodu w ilości 60 ton stosowanego do produkcji dezynfekanta do wody przeznaczonej do spożycia w SUW Maczki (dalej: „Produkt”). Zakres rzeczowy niniejszego zadania, Zamawiający zrealizuje w całości. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu Zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. Miejsce realizacji: Stacja Uzdatniania Wody Maczki, ul. Wodociągi 4, 41-217 Sosnowiec, NUTS PL22B.
Vorherige Bekanntmachung315257-2025
Interne KennungFP/321/21/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14400000 Salz und reines Natriumchlorid
5. Los
LosLOT-0001
Menge60 Tonnen