549280-2026 - Wettbewerb
Litauen – Software-Wartung und -Reparatur – Dirbtiniu intelektu grįstos automatinės rentgeno vaizdų analizės sistemos (DIRVA) priežiūros ir palaikymo paslaugos (atviras tarptautinis konkursas)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dirbtiniu intelektu grįstos automatinės rentgeno vaizdų analizės sistemos (DIRVA) priežiūros ir palaikymo paslaugos (atviras tarptautinis konkursas)
Beschreibung: Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos numato pirkti Dirbtiniu intelektu grįstos automatinės rentgeno vaizdų analizės sistemos (toliau – DIRVA) priežiūros ir palaikymo paslaugas atviro (tarptautinio) konkurso būdu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0