2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaionderhoud Keringen
Beschreibung: Voor de volgende werkzaamheden per perceel zoeken we per perceel 1 aannemer: 1. Het maaien van primaire en regionale keringen; 2. Het maaien van overige keringen; 3. Het schonen van watergangen (géén A-watergangen) aangrenzend aan keringen; 4. Het schoonmaken van open en gesloten verhardingen; 5. Het vrijmaaien van Obstakels*; 6. Het verzamelen en afvoeren/verwerken vrijkomend maaisel. Tot de scope behoort niet: onderhoud kleine kunstwerken, het uitvoeren van verbeteringen en herstel van schades aan keringen en het ruimen van daak bij keringen. Deze werkzaamheden voeren wij uit in eigen beheer of ze zijn/worden ondergebracht bij andere contracten. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: Z/24/061182
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie per perceel
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maaionderhoud Keringen Perceel 1 Noord
Beschreibung: Voor het perceel Noord de volgende werkzaamheden 1. Het maaien van primaire en regionale keringen; 2. Het maaien van overige keringen; 3. Het schonen van watergangen (géén A-watergangen) aangrenzend aan keringen; 4. Het schoonmaken van open en gesloten verhardingen; 5. Het vrijmaaien van Obstakels*; 6. Het verzamelen en afvoeren/verwerken vrijkomend maaisel. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maaionderhoud Keringen Perceel 2 Zuid
Beschreibung: Voor het perceel Zuid de volgende werkzaamheden 1. Het maaien van primaire en regionale keringen; 2. Het maaien van overige keringen; 3. Het schonen van watergangen (géén A-watergangen) aangrenzend aan keringen; 4. Het schoonmaken van open en gesloten verhardingen; 5. Het vrijmaaien van Obstakels*; 6. Het verzamelen en afvoeren/verwerken vrijkomend maaisel. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2