See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van boeken en strips 2027-2032.
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van boeken en strips voor volwassenen en jeugd in hoofdzaak voor bibliotheek Kortrijk alsook alle andere diensten van Kortrijk die boeken wensen aan te kopen voor hun werking.
Interne Kennung: PPP0I4-3462/6525/2026/3462
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Boeken voor volwassenen
Beschreibung: Boeken voor volwassenen
Interne Kennung: 2026/3462 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Jeugdboeken
Beschreibung: Jeugdboeken
Interne Kennung: 2026/3462_2
Los: LOT-0003
Titel: Strips
Beschreibung: Strips
Interne Kennung: 2026/3462_3