549298-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026 - 3 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026 - 3 zadania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówień jest: Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026: • Zad. Nr 1. na terenie Gmin: części Mielec, części Tuszów Narodowy, części Przecław, miasta Mielec oraz droga powiatowa Nr 1 161R; • Zad. Nr 2. na terenie Gmin: Czermin, części Mielec, części Przecław, części Radomyśl Wielki, części Wadowice Górne; • Zad. Nr 3. na terenie Gmin: części Mielec, części Gawłuszowice, części Padew Narodowa oraz części Tuszów Narodowy; 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymana dróg (zwanego dalej: z.u.d.) powiatowych, w sezonie zimowym 2025/2026, na terenie powiatu mieleckiego: Zadanie Nr …… . Szczegółowy wykaz odcinków dróg, przewidzianych do zimowego utrzymania w ramach danego zadania, z określeniem długości utrzymywanych w poszczególnych zakresach, podano w Rozdz. 2. SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 2. …) Usługi z.u.d. Wykonawca będzie świadczył: a) będącym w jego dyspozycji sprzętem, obsługiwanym przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie, b) przy użyciu, wcześniej zakupionych i przygotowanych, materiałów spełniających określone przez Zamawiającego wymogi, c) na każdorazowe wezwanie przedstawicieli Zamawiającego, obsługujących punkt dyspozycyjny z.u.d., zwanych dalej „dyżurnymi”, d) kierując nimi przez wyznaczonego pracownika/ów, z którym/mi telefonicznie będzie kontaktował się dyżurny Zamawiającego i który będzie posiadał aktualne informacje na temat zaawansowania świadczonych usług i sytuacji na utrzymywanych drogach, e) w sezonie zimowym w okresie od 1 listopada do 31 marca, z tym że szczegółowy termin rozpoczęcia jak i zakończenia świadczenia przedmiotowych usług w sezonie określi Zamawiający, w zależności od występujących warunków atmosferycznych - może to być termin wcześniejszy jak i późniejszy w stosunku do wyżej określonych, f) przez całą dobę, w zależności od potrzeb wynikających z występujących aktualnie warunków atmosferycznych. Szczegółowy zakres usług określony jest w „Szczegółowych opisach przedmiotów zamówień” (odpowiednie do zadania Formularze 2. …), stanowiących Rozdz. 2 SWZ oraz w „Kosztorysach ofertowych”, stanowiących Rozdz. 5 SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 5. …).
Interne KennungPZD.261.81.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026 - zad. nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówień jest: Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026: Zad. Nr 1. na terenie Gmin: części Mielec, części Tuszów Narodowy, części Przecław, miasta Mielec oraz droga powiatowa Nr 1 161R; 2. Szczegółowy wykaz odcinków dróg, przewidzianych do zimowego utrzymania w ramach danego zadania, z określeniem długości utrzymywanych w poszczególnych zakresach, podano w Rozdz. 2. SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 2. …) Usługi z.u.d. Wykonawca będzie świadczył: a) będącym w jego dyspozycji sprzętem, obsługiwanym przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie, b) przy użyciu, wcześniej zakupionych i przygotowanych, materiałów spełniających określone przez Zamawiającego wymogi, c) na każdorazowe wezwanie przedstawicieli Zamawiającego, obsługujących punkt dyspozycyjny z.u.d., zwanych dalej „dyżurnymi”, d) kierując nimi przez wyznaczonego pracownika/ów, z którym/mi telefonicznie będzie kontaktował się dyżurny Zamawiającego i który będzie posiadał aktualne informacje na temat zaawansowania świadczonych usług i sytuacji na utrzymywanych drogach, e) w sezonie zimowym w okresie od 1 listopada do 31 marca, z tym że szczegółowy termin rozpoczęcia jak i zakończenia świadczenia przedmiotowych usług w sezonie określi Zamawiający, w zależności od występujących warunków atmosferycznych - może to być termin wcześniejszy jak i późniejszy w stosunku do wyżej określonych, f) przez całą dobę, w zależności od potrzeb wynikających z występujących aktualnie warunków atmosferycznych. Szczegółowy zakres usług określony jest w „Szczegółowych opisach przedmiotów zamówień” (odpowiednie do zadania Formularze 2. …), stanowiących Rozdz. 2 SWZ oraz w „Kosztorysach ofertowych”, stanowiących Rozdz. 5 SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 5. …). 3. Usługi objęte przedmiotem zamówień muszą być wykonane zgodnie ze „Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi”, stanowiącymi Rozdz. 4 SWZ.
Interne Kennungzad. nr 1
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026 - zad. nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówień jest: Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026: Zad. Nr 2. na terenie Gmin: Czermin, części Mielec, części Przecław, części Radomyśl Wielki, części Wadowice Górne; 2. Szczegółowy wykaz odcinków dróg, przewidzianych do zimowego utrzymania w ramach danego zadania, z określeniem długości utrzymywanych w poszczególnych zakresach, podano w Rozdz. 2. SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 2. …) Usługi z.u.d. Wykonawca będzie świadczył: a) będącym w jego dyspozycji sprzętem, obsługiwanym przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie, b) przy użyciu, wcześniej zakupionych i przygotowanych, materiałów spełniających określone przez Zamawiającego wymogi, c) na każdorazowe wezwanie przedstawicieli Zamawiającego, obsługujących punkt dyspozycyjny z.u.d., zwanych dalej „dyżurnymi”, d) kierując nimi przez wyznaczonego pracownika/ów, z którym/mi telefonicznie będzie kontaktował się dyżurny Zamawiającego i który będzie posiadał aktualne informacje na temat zaawansowania świadczonych usług i sytuacji na utrzymywanych drogach, e) w sezonie zimowym w okresie od 1 listopada do 31 marca, z tym że szczegółowy termin rozpoczęcia jak i zakończenia świadczenia przedmiotowych usług w sezonie określi Zamawiający, w zależności od występujących warunków atmosferycznych - może to być termin wcześniejszy jak i późniejszy w stosunku do wyżej określonych, f) przez całą dobę, w zależności od potrzeb wynikających z występujących aktualnie warunków atmosferycznych. Szczegółowy zakres usług określony jest w „Szczegółowych opisach przedmiotów zamówień” (odpowiednie do zadania Formularze 2. …), stanowiących Rozdz. 2 SWZ oraz w „Kosztorysach ofertowych”, stanowiących Rozdz. 5 SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 5. …). 3. Usługi objęte przedmiotem zamówień muszą być wykonane zgodnie ze „Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi”, stanowiącymi Rozdz. 4 SWZ.
Interne Kennungzad. nr 2
LosLOT-0003
TitelŚwiadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026 - zad. nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówień jest: Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu mieleckiego w sezonie 2025/2026: Zad. Nr 3. na terenie Gmin: części Mielec, części Gawłuszowice, części Padew Narodowa oraz części Tuszów Narodowy; 2. Szczegółowy wykaz odcinków dróg, przewidzianych do zimowego utrzymania w ramach danego zadania, z określeniem długości utrzymywanych w poszczególnych zakresach, podano w Rozdz. 2. SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 2. …) Usługi z.u.d. Wykonawca będzie świadczył: a) będącym w jego dyspozycji sprzętem, obsługiwanym przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie, b) przy użyciu, wcześniej zakupionych i przygotowanych, materiałów spełniających określone przez Zamawiającego wymogi, c) na każdorazowe wezwanie przedstawicieli Zamawiającego, obsługujących punkt dyspozycyjny z.u.d., zwanych dalej „dyżurnymi”, d) kierując nimi przez wyznaczonego pracownika/ów, z którym/mi telefonicznie będzie kontaktował się dyżurny Zamawiającego i który będzie posiadał aktualne informacje na temat zaawansowania świadczonych usług i sytuacji na utrzymywanych drogach, e) w sezonie zimowym w okresie od 1 listopada do 31 marca, z tym że szczegółowy termin rozpoczęcia jak i zakończenia świadczenia przedmiotowych usług w sezonie określi Zamawiający, w zależności od występujących warunków atmosferycznych - może to być termin wcześniejszy jak i późniejszy w stosunku do wyżej określonych, f) przez całą dobę, w zależności od potrzeb wynikających z występujących aktualnie warunków atmosferycznych. Szczegółowy zakres usług określony jest w „Szczegółowych opisach przedmiotów zamówień” (odpowiednie do zadania Formularze 2. …), stanowiących Rozdz. 2 SWZ oraz w „Kosztorysach ofertowych”, stanowiących Rozdz. 5 SWZ (odpowiednie do zadania Formularze 5. …). 3. Usługi objęte przedmiotem zamówień muszą być wykonane zgodnie ze „Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi”, stanowiącymi Rozdz. 4 SWZ.
Interne Kennungzad. nr 3