549328-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dodávky jednorázových absorpčních a transportních podložek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky jednorázových absorpčních a transportních podložek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázových absorpčních a transportních podložek pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“). Předmět plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je vymezen i závaznými návrhy smluv, které jsou přílohou č. 2 zadávacích podmínek (příloha č. 2a pro část 1 VZ, příloha č. 2b pro část 2 VZ, příloha č. 2c pro část 3 VZ, příloha č. 2d pro část 4 VZ a příloha č. 2e pro část 5 VZ), přílohou č. 8 zadávacích podmínek – Položkový ceník (příloha č. 8a pro část 1 VZ, příloha č. 8b pro část 2 VZ, příloha č. 8c pro část 3 VZ, příloha č. 8d pro část 4 VZ a příloha č. 8e pro část 5 VZ) a přílohou č. 9 zadávacích podmínek – Technické parametry předmětu plnění (příloha č. 9a pro část 1 VZ, příloha č. 9b pro část 2 VZ, příloha č. 9c pro část 3 VZ, příloha č. 9d pro část 4 VZ a příloha č. 9e pro část 5 VZ). Veřejná zakázka je dělena na části: Část 1 VZ – Podložky absorpční pod nemocné s lehkou až střední savostí Část 2 VZ – Podložky absorpční pod nemocné se střední až vyšší savostí Část 3 VZ – Podložky absorpční pod nemocné s vysokou savostí Část 4 VZ – Podložky absorpční a přenášecí na operační stůl Část 5 VZ – Podložky transportní Dodavatel je oprávněn podat nabídku do jedné části, několika částí nebo všech částí veřejné zakázky. Každá část veřejné zakázky bude posuzována a hodnocena zvlášť. Pokud dále není stanoveno jinak, platí zadávací podmínky pro všechny části veřejné zakázky. Množství předmětu plnění v jednotlivých položkách uvedené v příloze č. 8 zadávacích podmínek –Položkový ceník (příloha č. 8a pro část 1 VZ, příloha č. 8b pro část 2 VZ, příloha č. 8c pro část 3 VZ, příloha č. 8d pro část 4 VZ a příloha č. 8e pro část 5 VZ), je množstvím orientačním, resp. předpokládaným. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů, bez penalizace či jiného postihu ze strany vybraného dodavatele. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ 100/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0006
TitelČást 4 VZ – Podložky absorpční a přenášecí na operační stůl
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky části 4, jsou průběžné dodávky Podložek absorpčních a přenášecích na operační stůl pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne KennungVZ 100/2026 - část 4
LosLOT-0007
TitelČást 5 VZ – Podložky transportní
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky části 5, jsou průběžné dodávky Podložek transportních pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne KennungVZ 100/2026 - část 5
LosLOT-0005
TitelČást 3 VZ – Podložky absorpční pod nemocné s vysokou savostí
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky části 3, jsou průběžné dodávky Podložek absorpčních pod nemocné s vysokou savostí pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne KennungVZ 100/2026 - část 3
LosLOT-0002
TitelČást 2 VZ – Podložky absorpční pod nemocné se střední až vyšší savostí
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky části 2, jsou průběžné dodávky Podložek absorpčních pod nemocné se střední až vyšší savostí pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne KennungVZ 100/2026 - část 2
LosLOT-0001
TitelČást 1 VZ – Podložky absorpční pod nemocné s lehkou až střední savostí
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky části 1, jsou průběžné dodávky Podložek absorpčních pod nemocné s lehkou až střední savostí pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne KennungVZ 100/2026 - Část 1