See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych i produktów medycznych stosowanych w leczeniu ran
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych i produktów medycznych stosowanych w leczeniu ran
Vorherige Bekanntmachung: 331368-2026
Interne Kennung: ZPZ-24/03/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen, 33141111 Klebeverband, 33141112 Heftpflaster, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141114 Verbandmull, 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33141115 Watte für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gazy i kompresy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gaz i kompresów
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen, 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0002
Titel: Siatki i opaski elastyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa siatek i opasek elastycznych
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0003
Titel: Kompresy chłonne, wysokochłonne oraz sylikonowe superchłonne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompresów chłonnych, wysokochłonnych oraz sylikonowych superchłonnych
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0004
Titel: Opatrunki jałowe do ran
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków jałowych do ran
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Opatrunki jałowe do ran transparentne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków jałowych do ran transparentnych
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Opaski gipsowe i opaski z waty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opasek gipsowych i opasek z waty
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Opatrunki jałowe, hydrokoloidowe, żel hydrokoloidowy oraz chłonne piankowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków jałowych, hydrokoloidowych, żeli hydrokoloidowych oraz chłonnych piankowych.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Lignina, wata, podkłady, pieluchomajtki, tampony, przylepce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ligniny, waty, podkładów, pieluchomajtek, tamponów, przylepców
Interne Kennung: Część nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141115 Watte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0010
Titel: Opaski dziane i elastyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opasek dzianych i elastycznych
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Przylepce na włókninie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przylepców na włókninie
Interne Kennung: Część nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0012
Titel: Kompresy jałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompresów jałowych
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Opatrunki przeźroczyste, przylepce i plastry hypoalergiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków przeźroczystych, przylepców i plastrów hypoalergicznych
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster, 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0015
Titel: Opatrunki zabezpieczające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków zabezpieczających
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Opaska samoprzylepna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opasek samoprzylepnych
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Gąbka hemostatyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gąbek hemostatycznych
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Kompresy włókninowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompresów włókninowych
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Kompresy gazowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompresów gazowych
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0022
Titel: Podkład nieprzemakalny na blok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podkładów nieprzemakalnych na blok
Interne Kennung: Część nr 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0023
Titel: Podkład nieprzemakalny - blok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podkładów nieprzemakalnych
Interne Kennung: Część nr 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0025
Titel: Opatrunki jałowe wykonane w technologii TLC oraz superchłonne opatrunki na rany z wysiękiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków jałowych wykonanych w technologii TLC oraz superchłonnych opatrunków na rany z wysiękiem
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Opatrunki barierowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków barierowych
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0028
Titel: Podkład nieprzemakalny podfoliowany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podkładów nieprzemakalnych podfoliowanych
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Krem ochronny z argininą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kremu ochronnego z argininą
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zestaw przeznaczony do tamowania krwawienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów przeznaczonych do tamowania krwawienia
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0032
Titel: Opatrunki specjalistyczne z miękkiego sylikonu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków specjalistycznych z miękkiego sylikonu
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Trójaktywny emolient do skóry suchej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa trójaktywnych emolientów do skóry suchej
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pianka do oczyszczania skóry, olejek pielęgnacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pianek do oczyszczania skóry, olejków pielęgnacyjnych
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Opatrunki specjalistyczne, jałowe opatrunki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków specjalistycznych, jałowych opatrunków
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Śliniak higieniczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa śliniaków higienicznych
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0039
Titel: Plaster do bezszwowej stabilizacji wkłuć centralnych, dializacyjnych i innych wkłuć głębokich.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa plastrów do bezszwowej stabilizacji wkłuć centralnych, dializacyjnych i innych wkłuć głębokich.
Interne Kennung: Część nr 39
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0040
Titel: Sterylny opatrunek z jodem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sterylnych opatrunków z jodem
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Opatrunki stosowane w terapii podciśnieniowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków stosowanych w terapii podciśnieniowej
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0043
Titel: Opatrunki stosowane przy dużym lub obfitym wysięku z rany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków stosowanych przy dużym lub obfitym wysięku z rany
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Opatrunki pooperacyjne, chłonne w kształcie plastra miodu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków pooperacyjnych, chłonnych w kształcie plastra miodu
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Opatrunki bakteriobójcze z srebrem nanokrystalicznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków bakteriobójczych z srebrem nanokrystalicznym
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Preparaty do oczyszczania i gojenia ran
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów do oczyszczania i gojenia ran
Interne Kennung: Część nr 46