2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie działalności w zakresie usług transportowych, tj. wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą w celu przewozu osób z i do miejscowości: Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Ostróda, Lipowiec, Załuski, Ulesie, Muszaki, Wielbark, Ciechanów i Przasnysz. Zastrzega się możliwość zmiany informacji.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie zawiera opcję.