549384-2026 - Ergebnis
Slowakei – Diverse Möbel und Einrichtungen – Sociálno-zdravotné nízkokapacitné zariadenie v obci Imeľ - vybavenie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociálno-zdravotné nízkokapacitné zariadenie v obci Imeľ - vybavenie
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Vybavenie kuchyne, Vybavenie práčovne, Upratovacie vybavenie, Nábytok a vybavenie, IKT technika, zdravotnícke vybavenie, Elektrocentrála, Software, Záchranný systém pre klientov, Kamerový bezpečnostný systém a Stropný zdvíhací systém. Predmet zákazky je rozdelený na 11 samostatných častí (logických celkov), pričom uchádzač môže predložiť elektronickú ponuku na jednu alebo viac časti predmetu zákazky. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vybavenie kuchyne
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Vybavenie kuchyne. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026a
Los: LOT-0002
Titel: Vybavenie práčovne
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Vybavenie práčovne. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026b
Haupteinstufung (cpv): 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Upratovacie vybavenie
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Upratovacie vybavenie. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026c
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Los: LOT-0004
Titel: Nábytok a vybavenie
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Nábytok a vybavenie. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026d
Los: LOT-0005
Titel: IKT technika
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: IKT technika. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026e
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: Zdravotnícke vybavenie
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: zdravotnícke vybavenie. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026f
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0007
Titel: Elektrocentrála
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Elektrocentrála. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026g
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0008
Titel: Software
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Software. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026h
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0009
Titel: Záchranný systém pre klientov
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Záchranný systém pre klientov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026i
Haupteinstufung (cpv): 35121700 Alarmsysteme
Los: LOT-0010
Titel: Kamerový bezpečnostný systém
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Kamerový bezpečnostný systém. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026j
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Los: LOT-0011
Titel: Stropný zdvíhací systém
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovarov a to: Stropný zdvíhací systém. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-021-2026k