See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa czerwonego, drobiowego, wędlin oraz tłuszczy zwierzęcych dla 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, drobiowego, wędlin oraz tłuszczy zwierzęcych dla 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie w 2026 r., w podziale na trzy zadania: 1) Zadanie 1 – dostawa mięsa czerwonego, 2) Zadanie 2 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych i tłuszczy zwierzęcych, 3) Zadanie 3 – dostawa mięsa drobiowego zgodnie z treścią SWZ i Opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 8 a-c do SWZ oraz Wykazem rodzajowo-ilościowym przedmiotu zamówienia – załącznik nr 9 a-c do SWZ. Zamawiający szczegółowo opisał wymagania jakościowe, miejsca oraz godziny dostawy w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 8 a-c do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 638925-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 2 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego, wędlin drobiowych i tłuszczy zwierzęcych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa czerwonego dla 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie w 2026 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia maksymalnie do 300% określonego co do asortymentu i ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym, w tabeli kolumna „ilość podstawowa” – gwarantowanego Wykonawcy, maksymalne ilości wskazane są w tabeli w kolumnie „ilość w opcji”.