See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu multimedialnego
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Dostawa zestawu kamery filmowej z akcesoriami. Zadanie nr 2 - Dostawa kamery filmowej. II. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. a) W przypadku, gdy w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia wskazano z nazwy określone modele sprzętu (np. kamerę lub akcesoria do kamery), należy je traktować jako odniesienie do minimalnego poziomu wymagań technicznych i funkcjonalnych. Podane nazwy i modele mają na celu określenie standardu jakości i funkcjonalności oczekiwanego przez Zamawiającego. b) Zamawiający dopuszcza składanie ofert obejmujących sprzęt równoważny, pod warunkiem, że oferowany sprzęt spełnia wymagania określone w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia na poziomie nie niższym niż wskazany w opisie przedmiotu zamówienia. c) Wykonawca, który oferuje sprzęt równoważny, zobowiązany jest wskazać w ofercie, że oferowany sprzęt jest równoważny względem wymagań Zamawiającego. d) Kryteria oceny równoważności obejmują: - Spełnienie wszystkich minimalnych parametrów technicznych i funkcjonalnych określonych w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia. - Zapewnienie co najmniej takiej samej jakości, funkcjonalności i niezawodności jak w przypadku sprzętu wskazanego z nazwy. e) Przykłady równoważności (niezależnie od producenta i nazwy):Kamera i akcesoria muszą umożliwiać realizację funkcji opisanych w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, takich jak minimalna rozdzielczość obrazu, typ złącza, kompatybilność z określonymi standardami zapisu, minimalne wymiary, czy inne wskazane cechy. f) Wykonawca jest zobowiązany do szczegółowego opisania w ofercie proponowanego sprzętu równoważnego i wykazania jego zgodności z wymogami technicznymi i funkcjonalnymi.
Vorherige Bekanntmachung: 158390-2025
Interne Kennung: ASP-DA-ZP-02-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późni. zm. ), zwanej dalej „ ustawą Pzp. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zostanie zastosowana tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z zastosowaniem procedury odwróconej (art. 139 ustawy Pzp), Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ustawy Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia sporządzonego zgodnie z wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji Europejskiej wydanym na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE, zwanego dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”). Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia (JEDZ) wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. II. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321100 Film- und Videoausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte, 32342100 Kopfhörer, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32333200 Camcorder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawu kamery filmowej z akcesoriami.
Beschreibung: - kamera filmowa szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące - klatka operatorka szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące - monitor podglądowy typ 1 szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące - monitor audi szt. 2 min gwarancja 36 miesięcy - kontroler monitorów audio szt. 1 min. gwarancja 36 miesięcy - słuchawki szt. 3 min. gwarancja 36 miesięcy - rejestrator audio szt. 1 min. gwarancja 36 miesięcy - monitor podglądowy typu 2 szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące - monitor podglądowy typu 3 szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące - zestaw akcesoriów do kamer składający się z dwóch kompletów ładowarek i dwóch akumulatorów w standardzie Sony NP.- F, dwóch dysków przenośnych SSD, akumulatorów w standardzie Sony BP.-U, sześciu akumulatorów kompatybilnych z kamerą filmową z poz. 1 zadanian r 1, dwóch ładowarek kompatybilnymi z akumulatorami do kamery filmowej min. gwarancja 24 miesiące - zestaw okablowania szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące - klawiatura sterująca typ 1 szt. 2 min. gwarancja 24 miesiące - klawiatura sterująca typ 2 szt. 2 min. gwarancja 24 miesiące Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w NOWYM Załączniku nr 2 do SWZ z dn. 28.04.2025 r..
Interne Kennung: Zadanienr1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 32323000 Video-Kontrollschirme, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32342100 Kopfhörer, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen