2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Aktywny Maluch 2022-2029 edycja III – budowa żłobka wraz z opracowaniem dokumentacji” – wyposażenie meblowe
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do obiektu (żłobka) realizowanego przy ul. Krapkowickiej 12e w Opolu (działka nr 2027; obręb 0128 Szczepanowice). Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis techniczny wyposażenia, rzuty z wyposażeniem oraz wzór umowy. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Skróty używane w treści ogłoszenia: Prawo - ustawa Prawo zamówień publicznych; SWZ - specyfikacja warunków zamówienia. Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium.
Interne Kennung: ZP.271.6.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel, 39131000 Büroregale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39121100 Schreibtische, 39121200 Tische, 39112000 Stühle, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39111000 Sitze, 39141400 Einbauküchen, 39143113 Spezialheimtextilien, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39140000 Haushaltsmöbel, 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39161000 Kindergartenmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do obiektu (żłobka) realizowanego przy ul. Krapkowickiej 12e w Opolu (działka nr 2027; obręb 0128 Szczepanowice). Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis techniczny wyposażenia, rzuty z wyposażeniem oraz wzór umowy.