2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykorzystanie energii słonecznej w gminie Malanów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu pn.: „Wykorzystanie energii słonecznej w gminie Malanów” w lokalizacjach wskazanych w Formularzu ofertowym oraz załączniku nr 1 do wzoru umowy, poprzez: 1) Przygotowanie planu organizacji prac montażowych. 2) Przygotowanie harmonogramu realizacji inwestycji, który będzie podlegał uzgodnieniu i akceptacji Zamawiającego. 3) Wykonanie projektów wykonawczych opartych o założenia przedstawione w Programie funkcjonalno-Użytkowym (dalej PFU) i przedłożenie ich Zamawiającemu do zaakceptowania. 4) Dostawa urządzeń oraz wykonanie prac montażowych mikroinstalacji fotowoltaicznych zgodnie z zaakceptowanym projektem. 5) Dokonanie pomiarów oraz testów końcowych. 6) Przygotowanie dokumentacji powykonawczej wraz z instrukcją obsługi. 7) Przygotowanie wypełnionego wniosku o zgłoszenie mikroinstalacji do lokalnego operatora sieci elektroenergetycznej. 8) Dokonanie zgłoszenia mikroinstalacji w imieniu Zamawiającego. 9) Przygotowanie druku zawiadomienia do Państwowej Straży Pożarnej (jeśli wymagane przepisami prawa). 10) Dokonanie w imieniu Zamawiającego wszelkich uzgodnień i pozwoleń wynikających z przepisów prawa. 11) Uzgodnienie z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej.
Interne Kennung: RI.271.4.2025.EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze, 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 31422000 Batteriesätze, 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie