549451-2026 - Wettbewerb
Polen – Punktions- und Blutentnahmeausrüstung – Dostawy asortymentu medycznego jednorazowego użytku na 24 miesiące - znak sprawy: Z/80/PN/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy asortymentu medycznego jednorazowego użytku na 24 miesiące - znak sprawy: Z/80/PN/26
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 1: Dostawy szczoteczek do wymazów ginekologicznych Zadanie 2: Dostawy zgłębników gastrostomijnych Zadanie 3: Dostawy cewników urologicznych Zadanie 4: Dostawy zacisków do stabilizacji płata czaszki Zadanie 5: Dostawy pętli migdałkowej Zadanie 6: Dostawy zestawów do intubacji typu Crawford. Zadanie 7: Dostawy kaniul do wlewów dożylnych Zadanie 8: Dostawy rurek intubacyjnych- specjalistycznych Zadanie 9: Dostawy drenów płuczących do pompy. Zadanie 10: Dostawy akcesorii anestezjologicznych Zadanie 11: Dostawy zestawów do jejunostomii, zaciski i adaptery Zadanie 12: Dostawy rękawic nitrylowych Zadanie 13: Dostawy kleszczy biopsyjnych i chwytających Zadanie 14: Dostawy igeł Veressa Zadanie 15: Dostawy klipsów naczyniowych tytanowych do klipsownicy Horizon Zadanie 16: Dostawy markera skórnego Zadanie 17: Dostawy worków stomijnych. Zadanie 18: Dostawy aluminiowego stabilizatora do nosa Zadanie 19: Dostawy uchwytów i rurek ssących Zadanie 20: Dostawy worków laparoskopowych Zadanie 21: Dostawy rurek intubacyjnych dooskrzelowych Zadanie 22: Dostawy kleju syntetycznego cyjanoakrylowego Zadanie 23: Dostawy worków do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Zadanie 24: Dostawy woreczków do laparoskopii do preparatów tkankowych Zadanie 25: Dostawy kaczek Zadanie 26: Dostawy misek do pielęgnacji chorego Zadanie 27: Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawek plastikowych pod basen głęboki Zadanie 28: Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawek plastikowych pod basen płaski 2. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość zamówień udzielonych Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy w zakresie podstawowym wyniesie 70% wartości wynagrodzenia Wykonawcy dla danego zadania w zakresie podstawowym, określonej w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy – podkreślony zapis dotyczy zadań 5,6,7. 3. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) tj.: opcji ilościowej polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)” – dotyczy zadań nr 5,6,7. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. WADIUM 1. Zamawiający żąda od Wykonawców składających ofertę wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości: Na zadanie nr 1: 54,00 zł Na zadanie nr 2: 970,00 zł Na zadanie nr 3: 250,00 zł Na zadanie nr 4: 2 700,00 zł Na zadanie nr 5: 350,00 zł Na zadanie nr 6: 340,00 zł Na zadanie nr 7: 3 100,00 zł Na zadanie nr 8: 1 200,00 zł Na zadanie nr 9: 1 400,00 zł Na zadanie nr 10: 1 500,00 zł Na zadanie nr 11: 280,00 zł Na zadanie nr 12: 50 600,00 zł Na zadanie nr 13: 140,00 zł Na zadanie nr 14: 1 300,00 zł Na zadanie nr 15: 1 300,00 zł Na zadanie nr 16: 60,00 zł Na zadanie nr 17: 710,00 zł Na zadanie nr 18: 160,00 zł Na zadanie nr 19: 580,00 zł Na zadanie nr 20: 640,00 zł Na zadanie nr 21: 420,00 zł Na zadanie nr 22: 2 800,00 zł Na zadanie nr 23: 46,00 zł Na zadanie nr 24: 1 200,00 zł Na zadanie nr 25: 1 400,00 zł Na zadanie nr 26: 8 100,00 zł Na zadanie nr 27: 419,00 zł Na zadanie nr 28: 99,00 zł 2. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium na cały okres związania ofertą określony w treści niniejszej SWZ. 3. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium, lub wniesie wadium w sposób nieprawidłowy, lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy p. z.p., zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14) Ustawy. 4. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2025 r. poz. 98). 5. W przypadku wniesienia wadium w formie określonej w ust. 4 pkt. 2-4 SWZ, z jej treści powinno wynikać bezwarunkowe, nieodwołalne i na pierwsze pisemne żądanie zgłoszone przez Zamawiającego (w terminie związania ofertą) zobowiązanie Gwaranta do wypłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 Ustawy. 6. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Millennium S.A. O/Grudziądz: 78 1160 2202 0000 0000 6088 6979 Wadium powinno być oznaczone w następujący sposób: WADIUM – znak sprawy Z/80/PN/26 – nazwa postępowania i nr zadania lub w inny sposób umożliwiający identyfikację postępowania, którego dotyczy. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert)
Interne KennungZ/80/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Konieczne jest zachowanie ciągłości przeprowadzanych zabiegów ratujących zdrowie i życie pacjentów. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33184100 Chirurgische Implantate, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33141640 Dränvorrichtungen, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 18424300 Einweghandschuhe, 33141321 Anästhesienadeln, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141615 Urinbeutel, 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Dostawy szczoteczek do wymazów ginekologicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 1: Dostawy szczoteczek do wymazów ginekologicznych
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Dostawy zgłębników gastrostomijnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 2: Dostawy zgłębników gastrostomijnych
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0003
TitelZadanie 3: Dostawy cewników urologicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 3: Dostawy cewników urologicznych
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4: Dostawy zacisków do stabilizacji płata czaszki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 4: Dostawy zacisków do stabilizacji płata czaszki
Interne KennungZadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
LosLOT-0005
TitelZadanie 5: Dostawy pętli migdałkowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 5: Dostawy pętli migdałkowej
Interne KennungZadanie nr 5
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) tj.: opcji ilościowej polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)” 2. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla Zamawiającego wiążącego zobowiązania. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem, w szczególności: 1) gdy wymagać tego będzie prawidłowa, ciągła i nieprzerwana realizacja zadań Zamawiającego polegających na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia medycznego pacjentów; 2) w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego na dany asortyment wynikającego z nieprzewidzianego wzrostu liczby pacjentów, liczby hospitalizacji lub procedur medycznych; 3) w przypadku realizacji przez Zamawiającego nowych lub rozszerzonych procedur medycznych tj. gdy Zamawiający rozpocznie wykonywanie nowych świadczeń medycznych lub zwiększy liczbę wykonywanych procedur, co wymaga zwiększonych ilości asortymentu objętego przedmiotem umowy; 4) w przypadku wystąpienia sytuacji nagłych, kryzysowych lub zdarzeń o charakterze epidemicznym, które generują zwiększone zapotrzebowanie na asortyment objęty przedmiotem umowy; 5) w przypadku wzrostu zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy wynikającego z decyzji lub zezwoleń określonych organów, w szczególności NFZ, Ministerstwa Zdrowia, konsultantów krajowych/wojewódzkich itp., które wprowadzają określone standardy lub obowiązki; 6) w przypadku, gdy wystąpi konieczność zwiększenia stanów magazynowych Zamawiającego lub utrzymywania podwyższonego poziomu zapasów asortymentu objętego przedmiotem umowy celem zapobieżenia ryzyku przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych m.in. w związku z ryzykiem przerw w dostawach, ryzykiem opóźnień logistycznych, problemami z dostępnością asortymentu; 7) w przypadku, gdy ze względów organizacyjnych lub technicznych zaistnieje potrzeba zwiększenia intensywności wykorzystania asortymentu objętego przedmiotem umowy np. na skutek planowanego zwiększenia liczby zabiegów, zmiany organizacji pracy oddziałów lub uruchomienia przez Zamawiającego nowych oddziałów/jednostek, przekształcenia oddziału, uruchomienia dodatkowych łóżek, zwiększenia liczby stanowisk zabiegowych, realizacji projektów medycznych lub programów zdrowotnych; 8) w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy ze względu na realizację projektów finansowanych ze środków zewnętrznych np. grantów lub programów krajowych, unijnych, które generują dodatkowe procedury i zużycie asortymentu; 9) w innych przypadkach, niż przewidziane powyżej, wynikających z okoliczności, których Zamawiajacy nie mógł przewidzieć na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego została zawarta niniejsza umowa. 3. Prawo opcji ilościowej może być realizowane przez Zamawiającego częściowo 4. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania w całości ilości asortymentu przewidzianego w zakresie opcjonalnym. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji (dotyczy zadań nr 5,6,7) w dowolnym momencie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej na adres Wykonawcy wskazany w komparycji niniejszej Umowy, w formie elektronicznej w rozumieniu art. 781 k.c., lub w formie dokumentowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres e-mail Wykonawcy: ………………………..……………...,………………, jednak nie później niż na 10 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy. W oświadczeniu, o którym mowa powyżej Zamawiający wskaże każdorazowo rodzaj i ilość asortymentu, który zamierza nabyć w ramach prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia w powyższym terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje ze skorzystania z prawa opcji. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy za zwiększoną ilość towaru zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy
LosLOT-0006
TitelZadanie 6: Dostawy zestawów do intubacji typu Crawford
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 6: Dostawy zestawów do intubacji typu Crawford
Interne KennungZadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
LosLOT-0007
TitelZadanie 7: Dostawy kaniul do wlewów dożylnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 7: Dostawy kaniul do wlewów dożylnych
Interne KennungZadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0008
TitelZadanie 8: Dostawy rurek intubacyjnych- specjalistycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 8: Dostawy rurek intubacyjnych-specjalistycznych
Interne KennungZadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
LosLOT-0009
TitelZadanie 9: Dostawy drenów płuczących do pompy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 9: Dostawy drenów płuczących do pompy
Interne KennungZadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
LosLOT-0010
TitelZadanie 10: Dostawy akcesorii anestezjologicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 10: Dostawy akcesorii anestezjologicznych
Interne KennungZadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
LosLOT-0011
TitelZadanie 11: Dostawy zestawów do jejunostomii, zaciski i adaptery
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 11: Dostawy zestawów do jejunostomii, zaciski i adaptery
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12: Dostawy rękawic nitrylowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 12: Dostawy rękawic nitrylowych
Interne KennungZadanie nr 12
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
LosLOT-0013
TitelZadanie 13: Dostawy kleszczy biopsyjnych i chwytających
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 13: Dostawy kleszczy biopsyjnych i chwytających
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14: Dostawy igeł Veressa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 14: Dostawy igeł Veressa
Interne KennungZadanie nr 14
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
LosLOT-0015
TitelZadanie 15: Dostawy klipsów naczyniowych tytanowych do klipsownicy Horizon
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 15: Dostawy klipsów naczyniowych tytanowych do klipsownicy Horizon
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16: Dostawy markera skórnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 16: Dostawy markera skórnego
Interne KennungZadanie nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0017
TitelZadanie 17: Dostawy worków stomijnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 17: Dostawy worków stomijnych
Interne KennungZadanie nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
LosLOT-0018
TitelZadanie 18: Dostawy aluminiowego stabilizatora do nosa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 18: Dostawy aluminiowego stabilizatora do nosa
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie 19: Dostawy uchwytów i rurek ssących
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 19: Dostawy uchwytów i rurek ssących
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie 20: Dostawy worków laparoskopowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 20: Dostawy worków laparoskopowych
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie 21: Dostawy rurek intubacyjnych dooskrzelowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 21: Dostawy rurek intubacyjnych dooskrzelowych
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie 22: Dostawy kleju syntetycznego cyjanoakrylowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 22: Dostawy kleju syntetycznego cyjanoakrylowego
Interne KennungZadanie nr 22
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
LosLOT-0023
TitelZadanie 23: Dostawy worków do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 23: Dostawy worków do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
TitelZadanie 24: Dostawy woreczków do laparoskopii do preparatów tkankowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 24: Dostawy woreczków do laparoskopii do preparatów tkankowych
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
TitelZadanie 25: Dostawy kaczek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 25: Dostawy kaczek
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0027
TitelZadanie 26: Dostawy misek do pielęgnacji chorego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 26: Dostawy misek do pielęgnacji chorego
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0028
TitelZadanie 27: Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawek plastikowych pod basen głęboki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 27: Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawek plastikowych pod basen głęboki
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0029
TitelZadanie 28: Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawek plastikowych pod basen płaski
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie 28: Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawek plastikowych pod basen płaski
Interne KennungZadanie nr 28