549490-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Zakup i dostawy materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą 10 aparatów do hemodializ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą 10 aparatów do hemodializ
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawy materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą 10 aparatów do hemodializ według opisów oraz szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ podzielonego na 5 części, który stanowi integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia: pakiet 1 – dzierżawa aparatów do hemodializ pakiet 2 – materiały eksploatacyjne pakiet 3 – dializatory pakiet 4 – koncentraty pakiet 5 – kwasek cytrynowy i filtry
Vorherige Bekanntmachung: 305769-2025
Interne Kennung: Sprawa ZP/16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dzierżawa aparatów do hemodializ
Beschreibung: dzierżawa 10 aparatów do hemodializy wg parametrów technicznych określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 01_pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
Los: LOT-0002
Titel: materiały eksploatacyjne
Beschreibung: materiały eksploatacyjne w tym linie krwi i igły dializacyjne wg opisów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 02_pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: dializatory
Beschreibung: dializatory sterylizowane parą wodną oraz syntetyczne wg opisów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 03_pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: koncentraty
Beschreibung: koncentrat do dializ kwaśny oraz wodorowęglan kapsuła wg opisów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 04_pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: kwasek cytrynowy i filtry
Beschreibung: kwasek cytrynowy i filtry do 10 urządzeń wg opisów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 05_pakiet 5