2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání speciálních výjezdových osobních automobilů
Beschreibung: Nákup 1 ks speciálního vozidla pro kontrolu nákladní a autobusové dopravy pro Odbor služby dopravní policie – viz příloha č. 3 technická specifikace č. j. KRPA-352185-13/ČJ-2025-0000VZ-Z, počet 18 listů. Nákup 2 ks vozidel pro LRAD pro Speciální pořádkovou jednotku – viz příloha č. 4 technická specifikace č. j. KRPA-352185-13/ČJ-2025-0000VZ-Z, počet 27 listů.
Vorherige Bekanntmachung: 404724-2026
Interne Kennung: KRPA-352185-27/ČJ-2025-0000VZ-Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KRPA-352185-13/ČJ-2025-0000VZ-Z