2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení motorových vozidel RegioSprinter mobilní částí ETCS
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení díla spočívajícího ve vybavení 6 motorových jednotek řady 818 RegioSprinter (dále jen „Jednotka“) provozovaných Zadavatelem novými zařízeními a provedení dalších úprav Jednotek. Dílo bude zahrnovat: (1) Komplexní dodávku a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS, která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3), a to v nejnovější verzi dostupné ke dni zahájení zadávacího řízení na veřejnou zakázku (dále také jen „OBU ETCS“), (2) integraci a montáž zařízení typu KBS06, poskytnutého bezplatně zadavatelem, (3) zvýšení výkonu klimatizace interiéru Jednotek, (4) úpravu pomocných pohonů (zdrojové soustavy) Jednotek, (5) schválení takto vybaveného Vozidla pro provoz na železničních tratích v České republice. To vše v souladu s požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ-ETCS_02-RegioSprinter
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001