See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie ochrony mienia, w tym obiektów, terenów, taboru w MPK - Łódź Spółka z o.o. (POWTÓRZONY)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi fizycznej ochrony osób i mienia Zamawiającego, w tym jego terenów i obiektów, a także wszelkich ruchomości (również powierzonych Zamawiającemu przez osoby trzecie) oraz taboru (z wyłączeniem taboru w ruchu miejskim) przed zniszczeniem, uszkodzeniem, utratą lub kradzieżą. Usługa nie obejmuje konwojowania. 2.Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 12 do SWZ, warunki realizacji zamówienia określone zostały w załączniku nr 13 do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung: WZ-091-99/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.