2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa nawozu biologicznego
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa nawozu biologicznego, wskazanego we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Nr Zadania Nazwa Opis wraz z określeniem minimalnych zawartości składników Ilość łączna Jednostka miary 1. Alginit lub równoważny Materia organiczna do 20%, składniki mineralne minimum 80%: glina-54%: -smektyt-50%, -Illit-40%, -chloryt/wermikulit-10%, muł-40%, piasek-6% 21 Tony Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego Zadania zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji. Zamawiający wymaga, aby parametry jakościowe i cechy oferowanych przez Wykonawców produktów (określone w jednym z następujących dokumentów: ulotce informacyjnej, akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji sprawozdaniu z badań lub ateście, karcie technologicznej, karcie technicznej, certyfikacie WE, etykiecie z deklaracją WE lub COA) były co najmniej takie same, jak parametry i cechy opisane powyżej. Kod CPV: 24440000-0 – różne nawozy 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Alginit lub równoważny
Beschreibung: Alginit lub równoważny Materia organiczna do 20%, składniki mineralne minimum 80%: glina-54%: -smektyt-50%, -Illit-40%, -chloryt/wermikulit-10%, muł-40%, piasek-6% 21 Tony
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 21 Tonnen