549548-2026 - Ergebnis
Niederlande – Fällen von Bäumen – Raamovereenkomst Kap en herplant bomen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Kap en herplant bomen
BeschreibungDe Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen ziet toe op het komen tot een nieuwe Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de kap en herplant van bomen en bijhorende werkzaamheden. Hiermee wordt de kwaliteit en kwantiteit van het bomenareaal in Tilburg op orde gehouden en waar mogelijk verbeterd. Aanbestedende dienst raamt de Opdracht voor de gehele looptijd (initieel 4 jaar en optioneel 2 x 2 jaar) op € 25.200.000,00. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Zie tevens de inhoudelijke aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung2025/042/DW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 77211300 Rodung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenTwee (2) optionele verlengingen, van ieder twee (2) jaar.