See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami na rzecz Spółki „Koleje Małopolskie” celem zapewnienia obsługi Małopolskich Linii Dowozowych z podziałem na 7 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 158676-2026
Interne Kennung: DZ.26.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 5 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat myślenicki, powiat krakowski, powiat wielicki, miasto Kraków, powiat limanowski, powiat wadowicki, powiat suski. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 197 837,50 wzkm Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 1 autobusem.
Interne Kennung: Zadanie 7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach prawa opcji może przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, na okres do 12 miesięcy, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2027 roku