549560-2026 - Wettbewerb
Estland – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Kirjastamis- ja trükiteenus
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kirjastamis- ja trükiteenus
Beschreibung: Kirjastamis- ja trükiteenus. Hanke osa 1: raamlepingu eeldatav ja maksimaalne maksumus on 250 000 eurot käibemaksuta. Hanke osa 2: raamlepingu eeldatav ja maksimaalne maksumus on 50 000 eurot käibemaksuta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311337-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Õppevara või raamatute kirjastamis- ja/või trükiteenuse tellimine
Beschreibung: Õppevara või raamatute kirjastamis- ja/või trükiteenuse tellimine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311337-0001
Los: LOT-0002
Titel: Muude trükiste trükiteenuse tellimine
Beschreibung: Muude trükiste trükiteenuse tellimine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311337-0002