549572-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o. Realizacja projektu obejmuje doskonalenie i rozbudowę Zintegrowanego Systemu Informatycznego z opracowaniem i wdrożeniem pięciu modułów pozwalających na: rozliczanie usług komunalnych, udostępnienie e-usługi, konfigurację ścieżki obiegu spraw/procesów i dokumentów, zarządzanie infrastrukturą, obiektami technologicznymi i majątkiem sieciowym wod-kan, zarządzanie obszarem ekonomicznym. Ponadto, projekt obejmuje opracowanie i wdrożenie systemu do zdalnego odczytu stanu wodomierzy. Szczegóły dotyczące postępowania i zamówienia uregulowane zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej także SWZ) i jej załącznikach, które udostępnione są na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339302
Interne KennungZGK/197/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 38421100 Wasserzähler, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji