See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do jednostek UAM w Poznaniu – 4 części
Beschreibung: 1. Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do jednostek UAM w Poznaniu – 4 części 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ. 3. Wykonawca dołączy do oferty opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – Załącznik A SWZ (tj. w szczególności karty katalogowe oferowanych urządzeń, foldery informacyjne, zestawienie zawierające określenie producenta i modelu oferowanych urządzeń, konfiguracji i parametrów w języku polskim itp.). 4. Warunki minimalne gwarancji i serwisu - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik A do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 246018-2026
Interne Kennung: ZP3/7445
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - sprzedaż z dostawą dwóch monitorów wielkoformatowych dla Zespołu ds. Infrastruktury Informatycznej Wydziału Neofilologii UAM
Beschreibung: Opis: sprzedaż z dostawą dwóch monitorów wielkoformatowych dla Zespołu ds. Infrastruktury Informatycznej Wydziału Neofilologii UAM Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia Wewnętrzny identyfikator: 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 – sprzedaż z dostawą 1 szt. komputera klasy serwerowej dla Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM
Beschreibung: Część 3 – sprzedaż z dostawą 1 szt. komputera klasy serwerowej dla Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia Wewnętrzny identyfikator: 3
Interne Kennung: 3