See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA ZAJIŠTĚNÍ ICT SLUŽEB
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na dobu určitou, a to na 48 měsíců ode dne nabytí účinnosti rámcových dohod. Rámcové dohody budou uzavřeny pro každou část Veřejné zakázky zvlášť. Předmětem rámcových dohod je stanovení podmínek a postupu při zadávání dílčích veřejných zakázek zadávaných na jejich základě („Dílčí smlouvy“), jejichž předmětem bude zajištění potřebných kapacit IT odborníků pro realizaci implementačních služeb pro informační systémy včetně backendových a frontendových částí, služeb systémové integrace a služeb poskytování uživatelské podpory a provozu a rozvoje informačních systémů, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit. Tyto služby budou poskytovány na bázi FIX TIME FIX PRICE, Time & Material nebo Paušální služby, příp. kombinace těchto způsobů dle charakteru Dílčí smlouvy. Podmínky plnění rámcových dohod a Dílčích smluv jsou podrobně vymezeny v závazných návrzích rámcových dohod a jejich přílohách, přičemž závazný návrh rámcové dohody pro Část 1 Veřejné zakázky tvoří Přílohu č. 14 Zadávací dokumentace, závazný návrh rámcové dohody pro Část 2 Veřejné zakázky tvoří Přílohu č. 15 Zadávací dokumentace, závazný návrh rámcové dohody pro Část 3 Veřejné zakázky tvoří Přílohu č. 16 Zadávací dokumentace a závazný návrh rámcové dohody pro Část 4 Veřejné zakázky tvoří Přílohu č. 17 Zadávací dokumentace (souhrnně jako „Rámcové dohody“ či jednotlivě jako „Rámcová dohoda“). Každá z Rámcových dohod bude uzavřena mezi Zadavatelem a minimálně 5 (pěti) dodavateli. Nebude-li Zadavatel schopen vybrat min. počet dodavatelů uvedený v předchozí větě, může Zadavatel uzavřít Rámcové dohody s nižším počtem dodavatelů, kteří splní zadávací podmínky příslušné části Veřejné zakázky, minimálně však vždy se 2 (dvěma) dodavateli. Vedle dodavatelů, kteří se v hodnocení umístí na prvních 5 (pěti) místech, uzavře Zadavatel Rámcové dohody na příslušnou část Veřejné zakázky s každým dalším dodavatelem splňujícím zadávací podmínky příslušné části Veřejné zakázky, jehož Průměrná MD cena je vyšší o nanejvýš 20 % než Průměrná MD cena dodavatele, jehož nabídka se umístila na 5. (pátém) místě v hodnocení nabídek na příslušnou část Veřejné zakázky. Maximální rozsah plnění, které je Zadavatel na základě Rámcových dohod oprávněn odebrat, je stanoven v Rámcových dohodách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Vývoj aplikací
Beschreibung: Předmětem Části 1 Veřejné zakázky – Vývoj aplikací je zajištění zejména následujících služeb: - vytvoření (před)implementační analýzy a/nebo technické specifikace informačních systémů, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit, - vývoj a implementace nových informačních systémů, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit včetně odpovídajícího procesního poradenství, - rozvoj a změna stávajících informačních systémů, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit, opravy a aktualizace, - vytvoření a dodání dokumentace vztahující se k systému, modulům, aplikacím a/nebo funkcionalitám při jejich vývoji a změnách, - poskytování podpory běhu nově implementovaných informačních systémů, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit, zajišťování správy, provozu, dostupnosti, služeb pohotovosti a řešení konkrétních problémů, Služby podpory provozu mohou být poskytovány v režimu 24/7, přičemž v takovém případě bude v Dílčí smlouvě stanovena úroveň SLA (Service-level Agreement). Dodavatel bude v rámci poskytování těchto služeb reagovat na záležitosti plynoucí z provozu vybraného informačního systému, jehož se bude uzavřená Dílčí smlouva týkat (požadavky na aktualizace systému, nefunkčnost, komunikaci s jinými orgány, aj.). - poskytnutí služeb při migracích, - školení pracovníků Zadavatele na práci s novým informačním systémem, modulem, aplikací či funkcionalitou, - zajištění součinnosti s dalšími dodavateli zapojenými do plnění předmětné Veřejné zakázky (resp. dalších částí), pokud je to nezbytné pro zajištění návaznosti, kompatibility nebo efektivní realizace těchto služeb.
Interne Kennung: Část 1 – Vývoj aplikací
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 48810000 Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Podpora provozu SW
Beschreibung: Předmětem Části 4 Veřejné zakázky – Podpora provozu SW je zajištění zejména následujících služeb: - zajištění služeb uživatelské podpory a provozu stávajících informačních systémů (včetně informačních systémů veřejné správy ve smyslu § 2 odst. 1 písm. b) zákona o IS veřejné správy), modulů a aplikací Objednatele a/nebo jejich funkcionalit, - zajištění služeb pohotovosti a řešení incidentů, - zajištění maintenance (údržby) a legislativního souladu, - zajištění součinnosti s dalšími dodavateli zapojenými do plnění předmětné Veřejné zakázky (resp. dalších částí), pokud je to nezbytné pro zajištění návaznosti, kompatibility nebo efektivní realizace těchto služeb. Tyto služby budou poskytovány v režimu 24/7, přičemž v Dílčí smlouvě bude stanovena úroveň SLA (Service-level Agreement). Dodavatel bude v rámci poskytování těchto služeb reagovat na záležitosti plynoucí z provozu vybraného informačního systému, jehož se bude uzavřená Dílčí smlouva týkat (požadavky na aktualizace systému, nefunkčnost, komunikaci s jinými orgány, aj.). Dílčí smlouva bude mít charakter smlouvy o poskytování služeb.
Interne Kennung: Část 4 – Podpora provozu SW
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Systémové integrace
Beschreibung: Předmětem Části 3 Veřejné zakázky – Systémové integrace je zajištění zejména následujících služeb: - analýza a plánování integrace nově implementovaných systémů, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit do stávajícího IT prostředí, - navržení případné úpravy IT architektury pro podporu nových integračních bodů, - vývoj nebo dodávka a konfigurace integrační platformy, - integrace nově implementovaných systémů, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit do stávajícího IT prostředí, mimo jiné: o na externí systémy, resp. při řešení IS/IT architektury k zajištění jejich efektivního provozování, o na ostatní části systémů, - ověření funkčnosti, kompatibility a bezpečnosti provedené integrace, - řízení změn a průběžná konfigurace / optimalizace provedené integrace, - vytvoření a dodání dokumentace vztahující se k integračnímu procesu, - návrh a řízení zátěžových testů, - projektové řízení, - zajištění součinnosti s dalšími dodavateli zapojenými do plnění předmětné Veřejné zakázky (resp. dalších částí), pokud je to nezbytné pro zajištění návaznosti, kompatibility nebo efektivní realizace těchto služeb. Tyto služby budou dodavatelé zpravidla vykonávat na základě ohraničeného zadání / smlouvy o dílo, a to v Zadavatelem určeném čase. Plnění bude vždy vycházet z analýzy vstupních požadavků Zadavatele.
Interne Kennung: Část 3 – Systémové integrace
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Vývoj informačních systémů veřejné správy
Beschreibung: Předmětem Části 2 Veřejné zakázky – Vývoj informačních systémů veřejné správy je zajištění zejména následujících služeb: - vytvoření (před)implementační analýzy a/nebo technické specifikace informačních systémů veřejné správy ve smyslu § 2 odst. 1 písm. b) zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů („zákon o IS veřejné správy“), jejich modulů, aplikací a/nebo funkcionalit (a to v některých případech včetně informačních systémů následně provozovaných u poskytovatele cloud computingu dle zákona o IS veřejné správy), - vývoj a implementace nových informačních systémů veřejné správy ve smyslu § 2 odst. 1 písm. b) zákona o IS veřejné správy, jejich modulů, aplikací a/nebo funkcionalit včetně odpovídajícího procesního poradenství, - rozvoj a změna stávajících informačních systémů veřejné správy ve smyslu § 2 odst. 1 písm. b) zákona o IS veřejné správy, jejich modulů, aplikací a/nebo funkcionalit, opravy a aktualizace, - vytvoření a dodání dokumentace vztahující se k informačnímu systému veřejné správy ve smyslu § 2 odst. 1 písm. b) zákona o IS veřejné správy, modulům, aplikacím a/nebo funkcionalitám při jejich vývoji a změnách, - poskytování podpory běhu nově implementovaných informačních systémů veřejné správy ve smyslu § 2 odst. 1 písm. b) zákona o IS veřejné správy, modulů, aplikací a/nebo funkcionalit, zajišťování správy, provozu, dostupnosti, služeb pohotovosti a řešení konkrétních problémů, Služby podpory provozu mohu být poskytovány v režimu 24/7, přičemž v takovém případě bude v Dílčí smlouvě stanovena úroveň SLA (Service-level Agreement). Dodavatel bude v rámci poskytování těchto služeb reagovat na záležitosti plynoucí z provozu vybraného informačního systému, jehož se bude uzavřená Dílčí smlouva týkat (požadavky na aktualizace systému, nefunkčnost, komunikaci s jinými orgány, aj.). - poskytnutí služeb při migracích, - školení pracovníků Zadavatele na práci s novým informačním systémem veřejné správy ve smyslu § 2 odst. 1 písm. b) zákona o IS veřejné správy, modulem, aplikací či funkcionalitou, - zajištění součinnosti s dalšími dodavateli zapojenými do plnění předmětné Veřejné zakázky (resp. dalších částí), pokud je to nezbytné pro zajištění návaznosti, kompatibility nebo efektivní realizace těchto služeb.
Interne Kennung: Část 2 – Vývoj informačních systémů veřejné správy