2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud openbare verlichting (OVL) gemeenten Voorne aan Zee en Nissewaard
Beschreibung: Beheer en onderhoud openbare verlichting (OVL) gemeenten Voorne aan Zee en Nissewaard De werkzaamheden worden uitgebreid toegelicht in de offerteaanvraag en in het bestek. Maximale waarde raamovereenkomst is €12.500.000,- (te weten 2x €6.250.000,-)
Interne Kennung: 10608/INK25-02-031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Beheer en onderhoud openbare verlichting (OVL) gemeenten Voorne aan Zee en Nissewaard. De werkzaamheden worden uitgebreid toegelicht in de offerteaanvraag en in het bestek. Tussen €7.000.000,- en €8.500.000,- excl BTW over 4 jaar voor geheel van beide gemeenten.
Interne Kennung: 1